Rychlé souhrnné informace

Podívejte se prosím ve zkratce, co nabízíme a garantujeme, i na další základní informace, které by vám mohly pomoci při vašem rozhodování, uvažujete-li o koupi štěněte od nás.

 

 
► Jsme specialisty v oboru, s více než pětačtyřicetiletou kynologickou praxí a odborným vzděláním. Disponujeme nejrozsáhlejšími chovatelsko-výcvikovými zkušenostmi s plemenem v ČR.
 
► Lištičky chrání domovy a majetek svých lidí již více než tři desetiletí. Tradice zavazuje - na příjemné, solidní, pohotové a profesionální jednání se můžete u nás spolehnout.
 
► Poradíme kvalifikovaně již v začátku, se samotným výběrem štěněte - přesně "na míru" pro vaše konkrétní podmínky.
 
► Nabízíme kvalitní štěňata různého věku (velmi omezeně i dospělé psy), v širším rozsahu prodejních cen.

► Odchov štěňat je veden na úrovni nejvyšší kvality, s maximálním důrazem na fyzické potřeby štěňat a rozvoj jejich psychiky, nejlepší povahové rysy jednotlivých štěňat jsou podchyceny a rozvíjeny.
 
► Štěňata jsou v době odběru plně aklimatizovaná na venkovní teploty daného období.

► Štěňata přijímají syrovou stravu - BARF, s doplňky převážně značky Canina (krmení vhodnou granulovanou stravou u vás je samozřejmě možné, doporučujeme však jako součást aklimatizace minimálně týdenní následné pokračování v BARFu).

► Štěňata odcházejí do nových domovů řádně očkovaná a odčervená vzhledem ke konkrétnímu věku, vždy ve výborné psychické i fyzické kondici.
 
► Štěňatům a psům se věnujeme nepřetržitě. Štěňata jsou výborně socializovaná, zvyklá i na malé děti.
 
► Odstavená štěňata tráví mnoho času v cíleně sestavených smečkách, pod výchovným vlivem speciálně vybraných, povahově vynikajících dospělých jedinců, od kterých přejímají ideální vzorce správného "kavkazího" chování k lidem vlastním i cizím, k ostatním psům všech věkových kategorií, i k okolí.
 
► Již v době odběru mají štěňata vybudován pevný základ pro "přivolání".
 
► Zvolené štěně lze odebrat i ve vyšším věku.
 
► Na přání objednavatele je v průběhu času možná změna převodu rezervace z vybraného štěněte na jiné, dosud nezadané štěně (i v rámci různých vrhů), a to až do doby přímého odběru štěněte.
 
► Možnost odvozu vybraného štěněte až k vám.
 
► V řádné kupní smlouvě je zakotvena ojedinělá, nadstandardní garance zdraví a extriérových kvalit.
 
► U starších štěňat je možné provést předběžné orientační vyšetření na dysplazii kyčelních i loketních kloubů.
 
► Na přání zajistíme komplexní veterinární vyšetření zdravotního stavu vybraného štěněte.
 
► Chováme pouze na jedincích zdravých, tradiční typické povahy, výborných pracovních vlastností a kvalitního exteriéru. Ke krytí používáme pouze vlastní plemeníky, tedy psy, které detailně známe. Chovné páry sestavujeme cíleně, současně praktikujeme pouze přirozené krytí. 
 
► Disponujeme moderním chovatelským areálem, zasazeným v čistém přírodním prostředí, s rozsáhlými plochami výběhů.
 
► Importujeme z významných chovatelských stanic. Exportujeme do celého světa.
 
► Zajišťujeme leteckou dopravu, výhradně prostřednictvím firmy specializované na mezinárodní přepravu zvířat (kompletní přepravní servis, pouze si štěně vyzvednete na vámi zvoleném letišti).
 
► K dispozici je poradenství.
 
► Pro naše odchovy je vypsána celoroční soutěž, nyní již s mnohaletou tradicí - NEJ Lištička.
 
► Nabízíme výcvikový a socializační trénink na pravidelných setkáních se soutěžemi, tzv. Liščí dnech, organizovaných zprvu naší stanicí a od roku 2013 Czech Caucasian Ovcharka Clubem.
 

► Jsme plátci DPH.

 

 

Máte-li zájem o další podrobnosti, doporučujeme navšívit především články:

 

Lištička - od začátků po současnost

 

Cíl a styl chovu

 

Prodejní ceny štěňat, rezervace a související pojmy

 

Garance a servis

 

Rychlý průvodce prodejní nabídkouVyhledávání

p1016993.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu