Dospělí psi na prodej

Prostřednictvím internetu nabízíme pouze psy (feny) z našeho chovu ve vlastnictví majitelů, kteří se z nejrůznějších vážných důvodů nemohou dále svému psu věnovat.

 

Prodej našich vlastních dospělých jedinců je pouze na základě individuální poptávky, vybraným zájemcům s referencemi, nikoliv obecně. Cena psa vždy odpovídá kvalitě jedince. Jedná se výhradně o jedince, u kterého je reálný předpoklad dobrého návyku na nové životní podmínky.

 

Před koupí dospělého psa si je třeba uvědomit, že návykové období může být velmi různé délky, ve výjimečných případech může dosahovat doby delší 3 měsíců. Po dobu adaptačního období je třeba psu věnovat mimořádnou péči, maximum pozornosti a striktně se řídit danými doporučeními.

 Vyhledávání

p1019616.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu