Štěňata z vrhu B

 

Aktuálně je možno rezervovat pejska Bandita. Odběr od 28.8.2020.

 

*28.6.2020

 

Rodiče: Rising Lištička (CCOC) x Energetic Lištička (CCOC). Každý vrh je v souladu s naším chovatelským cílem.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně a v připojených článcích. Fotografie štěňat přidáváme postupně.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

 

BANDIT

 

MOŽNO REZERVOVAT. Bandit je určen pouze pro zájemce o výcvik/pracovní uplatnění psa.

 

Ve věku 6 týdnů: Sebevědomý pejsek velmi rychlých reakcí, hodně zvídavý, ostražitý, pružně pohyblivý. Výrazně kontaktní, s velkým zájmem o spolupráci se svým člověkem, lehce motivovatelný. Lze s ním docílit vysoké ovladatelnosti, současně využít jeho vloh pro obranné práce. Ideální kavkazáček pro výcvik, práci, sport - vše ho bude bavit.

 

video 250

 

40 dní

 

40 dní, překážky a přivolání

 

Bandit Lištička (CCOC), 21 dní Bandit Lištička (CCOC), 21 dní

 

 

 

BAZUKA

 

REZERVACE

 

Ve věku 6 týdnů: Sebevědomá a ostražitá fenka, zvídavá. Samostatná, nezávislá, přesto mile kontaktní. Výborná pro hlídací práci, nebude se chtít, s radostí a výrazně, přizpůsobovat svému člověku.

 

41 dní, náběhové prkno

 

41 dní, překážky a přivolání

 

41 dní, odpočinek po tréninku

 

Bazuka Lištička (CCOC), 21 dní Bazuka Lištička (CCOC), 21 dní Bazuka lištička (CCOC), 26 dní

 

 

 

BERETTA II.

 

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE

 

Ve věku 6 týdnů: Sebevědomá, ostražitá fenka, vesele akční, pěkně kontaktní, výborně motivovatelná. Bude hezky hlídat, případně i s nadšením cvičit (lze s ní docílit vysoké ovladatelnosti).

 

21 dní

 

 

 

Štěňátka "B" hromadně

 

Bandit + Bazuka, ve věku 21 dnů

 

 

 Vyhledávání

p1016409.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu