Štěňata z vrhu R - na prodej

 

*24.11.2017

 

Rodiče (vzájemně nepříbuzní): Evi-Ka Lištička x Faktor Lištička

 

Fenky jsou velmi pěkné, akční, sebevědomé, výborně komunikují, zkoušejí již hlídat. Odběr je možný nyní.

 

Bratr holčiček, Revolver Lištička (CCOC), již absolvoval první sportovní soutěže Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to s výsledkem: 2x vítěz Performance Puppy, 2x vítěz Agility Baby, 2x vítěz Handlingu Baby. I obě fenky jsou velmi nadané a se zájmem o jakékoli aktivity.

 

Fotografie všech štěňat z vrhu jsou na FB.

 

   

RISING

Velice příjemná, sebevědomá, přemýšlivá

Working talentTop quality

8 týdnů

Rising, 8 týdnů

 

Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rising, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising, 34 dní

 

 

 

ROCKET

Razantní a zodpovědná šéfka, velmi živého temperamentu

Working talentTop quality

8 týdnů

Rocket, 8 týdnů

 

Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket, 8 týdnů Rocket, 8 týdnů Rocket, 8 týdnů  Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rocket, 45 dní Rocket, 45 dní Rocket, 45 dní Rocket, 45 dní Rocket, 45 dní Rocket, 45 dní Rocket, 34 dní (vedle ležící pejsek je Rouge)

 

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 
Vyhledávání

p1016409.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu