Yensi Lištička (CCOC)

 

Aktuálně je na prodej fenka Yensi Lištička (CCOC).

 

*21.6.2019

 

Rodiče:

Gloria Lištička (TBP. Fergus Lištička x Nasha Tigra iz Doma Mansura - import Bělorusko, fena aboriginal typu)

Johnny Lištička (Filo Armaghedon - import Itálie x Zorra Lištička)

 
Příbuzenská plemenitba na významného krycího psa - TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii (import Rusko) - psa ideálního starého pracovního typu s excelentním původem a dokonalým pohybem, který po celý svůj život (13,5 roku) vykazoval komplexní a 100% zdraví. Je držitelem chovatelských titulů zlepšovatele, a to ve znacích pracovních i v exteriéru.

 

(Vytoužené, dlouho však neuskutečněné spojení, vzhledem k názoru Glorie na Johnnyho během období připouštění, a našeho již dlouholetého postoje akceptovat pouze plně přirozené krytí. Na poslední pokus se však podařilo, a štěňátka jsou parádní!)

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

 

Yensi

NA PRODEJ

 

 

Fenka velmi nadaná pro práci i sport. Milá, sebevědomá, průrazná, rychlá, excelentního pohybu. Výrazně upřednostňuje vlastní rozhodnutí, při velmi citlivém přístupu však spolupracuje ochotně, výborně komunikuje, je krásně motivovatelná.

 

3 měsíce

 

6,5 týdne, také motivační cvičení

Yensi Lištička (CCOC), 6,5 týdne, motivační trénink

 

Další fotografie Yensi "Štěňátka hromadně"

 

 

Yohnny

PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ (do 21.10.2019 včetně)

 

 

Trochu přísnější pejsek, velmi nadaný pro práci i sport. Pouze rychlostní kavkazí sporty (Agility CCOC) pro něho nebudou to pravé - je vynikajícího  pohybu, avšak pro docílení špičkových výsledků v této disciplíně je potřeba, aby byl pejsek poněkud lehčí kostry než je Yohnny. Je velmi pěkný, sebevědomý, velice kontaktní a učenlivý, ochotný, snadno motivovatelný. Již v počátcích tréninku.

 

3 měsíce 

 

2,5 měsíce - začínající trénink obedience (polohy, přivolání, odložení)

Yohnny Lištička (CCOC), 2,5 měsíce - polohy, přivolání

Yohnny Lištička (CCOC), 2,5 měsíce - první nácvik odložení

 

Yohnny Lištička (CCOC), 53 dní - převážně motivační cvičení Yohnny Lištička (CCOC), 53 dní - převážně motivační cvičení

 

Další fotografie Yohnnyho "Štěňátka hromadně"

 

 

Štěňátka hromadně. Další fotografie sourozenců Yohnnyho a Yensi jsou zde.

 

Yensi, Yohnny, Yasso Lištička (CCOC), 3,5 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 2,5 měsíce - motivační trénink, rozvíjení kořistnického pudu Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů

 Vyhledávání

p1019641.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu