Štěňata z vrhu Y

 

*21.6.2019

 

Rodiče:

Gloria Lištička (TBP. Fergus Lištička x Nasha Tigra iz Doma Mansura - import Bělorusko, fena aboriginal typu)

Johnny Lištička (Filo Armaghedon - import Itálie x Zorra Lištička)

 
Příbuzenská plemenitba na významného krycího psa - TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii (import Rusko) - psa ideálního starého pracovního typu s excelentním původem, který po celý svůj život (13,5 roku) vykazoval komplexní a 100% zdraví. Je držitelem chovatelských titulů zlepšovatele, a to ve znacích pracovních i v exteriéru.

 

(Vytoužené, dlouho však neuskutečněné spojení, vzhledem k názoru Glorie na Johnnyho během období připouštění, a našeho již dlouholetého postoje akceptovat pouze plně přirozené krytí. Na poslední pokus se však podařilo, a štěňátka jsou parádní!)

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

Přijímáme rezervace. Odběr je možný od 21.8.2019.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

Fota jsou doplňována průběžně.

 

 

Yasso

 

PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ

 

Velmi nadaný pejsek pro práci i sport. Velice učenlivý, kontaktní, milý, ochotný, sebevědomý, rychlý, vášnivý, průrazný.

 

5,5 týdne, motivační cvičení a trénink obedience. Další fota (z tréninku) jsou zde, video zde (221, 222).

Yasso Lištička (CCOC), 5,5 týdne, trénink obedience

 

 

 

Yeager

 

 

MOŽNO REZERVOVAT

 

Velmi nadaný pejsek pro práci i sport. Velice kontaktní a učenlivý, milý, ochotný, sebevědomý, snadno motivovatelný.

 

53 dní, převážně trénink

 

 

 

Yohnny

 

 

MOŽNO REZERVOVAT

 

Trochu přísnější pejsek, velmi nadaný pro práci i sport. Pouze rychlostní kavkazí sporty (Agility CCOC) pro něho nebudou to pravé - je vynikajícího  pohybu, avšak poněkud těžší kostry. Velice kontaktní a učenlivý, sebevědomý, ochotný, snadno motivovatelný.

 

53 dní, převážně motivační cvičení

 

 

 

Yensi

 

 

MOŽNO REZERVOVAT

 

Fenka velmi nadaná pro práci i sport. Milá, sebevědomá, průrazná, rychlá, výborně komunikuje, učenlivá, krásně motivovatelná.

 

6,5 týdne, také motivační cvičení

Yensi Lištička (CCOC), 6,5 týdne, motivační trénink

 

Štěňátka hromadně

 

8 týdnů

 Vyhledávání

p1019645.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu