Štěňata z vrhu Z

Přijímáme rezervace na štěňata. Aktuálně jsou volné 3 fenky a pejsek. K odběru od 12.2.2020.

 

*12.12.2019

Rodiče: Rising Lištička (CCOC) x Energetic Lištička (CCOC)

 

Spojení je cílené na vlastnosti obranné a současně na navýšení těch vlastností, které umožňují psům stát se vysoce ovladatelnými (při správném působení psovoda na psa a v rámci maximálních možností plemene).

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

Štěňata ve věku 18 dní

 

 

Fotografie jsou přidávány postupně. Všechna štěňata jsou akční (s rozdílnou intenzitou), veselá a výborně komunikují. Detailní popis jednotlivých štěňátek přibude později.

 

 

Zorro

 

31 dní

 

Zorro Lištička (CCOC), 31 dní, v tréninku Zorro Lištička (CCOC), 31 dní, v tréninku

 

 

Zaneta
 

5 týdnů

 

Zaneta Lištička (CCOC), 24 dní Zaneta (bílý obojek) + Zeta (zelený obojek), 5 týdnů Zaneta (bílý obojek) + Zeta (zelený obojek), 5 týdnů

 

 

Zeta

 

5 týdnů

 

Zeta Lištička (CCOC), 25 dní Zaneta (bílý obojek) + Zeta (zelený obojek), 5 týdnů Zaneta (bílý obojek) + Zeta (zelený obojek), 5 týdnů

 

 

Zoe

 

26 dní

 

 

Zora

 

30 dní

 

 

Zorra-II

 

27 dní

 Vyhledávání

1380533_592590057466403_444513605_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu