COLT, CONSTABLE, CAPPY

 

Pejskové Colt a Constable jsou na prodej. Fenka Cappy je předběžně rezervovaná, do 30.11.2020.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o pejska použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně a v připojených článcích.

 

 

Rodiče: Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) x Faktor Lištička (Každý vrh je v souladu s naším chovatelským cílem. Toto spojení jsme opakovali pro velmi pěkné výsledky sourozenců - T Lištička (CCOC).)

 

*24.7.2020


 

COLT

 

/

 

Colt se jeví být svým založením na rozhraní našich kategorií A a B. Je to vysoce sebevědomý, velmi kontaktní pejsek, s hodně rychlými reakcemi a mimořádnými pohybovými schopnostmi, všestranně nadaný, radostný, vášnivý, tvrdý, rozhodný. Zároveň je výborně motivatelný, dokáže být perfektně soustředěný a ukázněný. Vyžaduje velmi uvážlivý a citlivý přístup, pak bude nadšeně se svým člověkem spolupracovat (případně i s nekonfliktní fenou). Již hlídá.

 

2,5 měsíce, začíná více trénovat (Baby překážky, obedience, vyhledávání)

 

36 dní

 

Colt Lištička (CCOC), 21 dní

 

Další fota Colta níže, viz. Štěňátka hromadně

 

 

CONSTABLE

 

 

Constable je výrazně sebevědomý, velmi kontaktní a radostný pejsek, všestranně pracovně nadaný, rozhodný, živého temperamentu. Současně je výborně motivatelný, dokáže být i velice ukázněný a soustředěný. Nadšeně bude spolupracovat se svými lidmi, i s dalším submisivním psem/fenou. Již hlídá.

 

2,5 měsíce, začíná více trénovat (překážky, obedience)

 

36 dní

 

Constable Lištička (CCOC), 21 dní

 

Další fota Constabla níže, viz. Štěňátka hromadně

 

 

CAPPY

Předběžně rezervovaná (do 30.11.2020)

 

 

Cappy je sebevědomá, pěkně kontaktní a vážnější fenka, s výborným pohybem. Je velice rozhodná a samostatná (a tedy o něco méně motivovatelná), dokáže však být i potřebně ukázněná. Vše důkladně promýšlí. Nepotřebuje příliš s kýmkoli spolupracovat, nejraději se rozhoduje a hledá řešení sama. Je vhodná tam, kde na ní nebudou kladeny přílišné požadavky a ponechá se jí hodně volnosti, zároveň bude mít možnost trávit čas v těsné blízkosti svých lidí. Snadno se spřátelí s nekonfliktním psem, i se submisivní fenou. Již hlídá.

 

2,5 měsíce - trénink

 

36 dní

Cappy Lištička (CCOC), 36 dní

 

Cappy Lištička (CCOC), 21 dní

 

Další fota Cappy viz Štěňátka hromadně

 

 

Štěňátka "C" hromadně 

 

Jednotlivá štěňata z vrhu naleznete zde.

 

2,5 měsíce

 

9 týdnů (spolu s Berettou II.).

 

8-9 týdnů


 Vyhledávání

p1016998.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu