Štěňata z vrhu C

 

Aktuálně je možno rezervovat 1 dosud blíže nespecifikovanou fenku a 3 pejsky. Odběr od 24.9.2020.

 

*24.7.2020

 

Rodiče: Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) x Faktor Lištička. Každý vrh je v souladu s naším chovatelským cílem. Toto spojení jsme opakovali pro velmi pěkné výsledky sourozenců - T Lištička (CCOC).

 

Všechna štěňátka jsou silná a akční. Velikostně je vrh naprosto vyrovnaný, zbarvením naopak velmi pestrý (od světle šedého až po temné, s výrazným žíháním).

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně a v připojených článcích.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

 

 

Další fotografie budeme přidávat postupně.

 

 

COLT

 

CONSTABLE

 

CRUEL

 

CYCLONE

 

CAPPY

 

CARAMEL

 

COBRA

 

COFFE

 

 

 

 

 

 

 

 Vyhledávání

1549369_637154513009957_1117806757_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu