Pash, Pussy - fenky na prodej

 

*10.9.2017

Rodiče (vzájemně nepříbuzní): I´m Liška Lištička x Faktor Lištička

 

Fotografie všech štěňat z vrhu jsou na FB.

 

Obě fenky jsou vynikajícího pohybu, příjemně akční a komunikativní, pěkně hlídají. Jsou k sobě přátelské a vzájemně se optimálně doplňují, jsou tedy vhodné nejen jednotlivě, ale také pro zájemce, kteří preferují pořízení dvojice psů a disponují k tomu vhodnými podmínkami. Jsou plně vakcinované.

 

 
Pash

Velmi sympatická slečna živého temperamentu, plná vášně, vždy pozitivně naladěná a připravená k jakékoli činnosti. Nekonfliktní k druhým psům, i přes výraznější temperament dobře ovladatelná. Vhodná jako hlídač a zároveň přítel rodiny.

Sport talentWorking talentTop quality

 

7 měsíců

Pash + Pussy (7 měsíců)

 

5,5 měsíce

Pash + Pussy (5,5 měsíce) Pash + Pussy (5,5 měsíce)

 

4 měsíce a 3 týdny

Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny)

 

3 měsíce a 3 týdny

 

Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka,Pash, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, 90 dní Pash (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) + vyučující máma Pure + Pash + Pussy (90 dní) Pash při výuce plných zákusů :-) Pash (8,5 týdne) Pash Lištička (CCOC), 8,5 týdne Pash Lištička (CCOC), 8,5 týdne Pash Lištička (CCOC) a přivolání :-) Pash (35 dní) Pash (35 dní) s bratrem  Pash (35 dní) v tréninku Pash (35 dní) Pash (35 dní) v tréninku Pash (35 dní) v tréninku Pash (29 dní) Pash (20 dní) Pussy, Pash, Pure (20 dní)

 

 

 

Pussy

Vstřícná, pozorná a suverénní slečna. Nekonfliktní k druhým psům, dobře ovladatelná. Velmi vhodná jako hlídač a zároveň přítel rodiny.

Working talentTop quality

 

7 měsíců

Pash + Pussy (7 měsíců)

 

5,5 měsíce

Pash + Pussy (5,5 měsíce) Pash + Pussy (5,5 měsíce)

 

4 měsíce a 3 týdny

Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny) Pash + Pussy (4 měsíce a 3 týdny)

 

3 měsíce a 3 týdny

 

Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka Pash + Pussy (3 měsíce + 3 dny), ze série Nepatrně sluníčka, hodně blátíčka,Pash, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pash, Pure, Pussy (3,5 měsíce) - dovádění o Vánocích Pussy (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) Pure + Pash + Pussy (90 dní) + vyučující máma Pure + Pash + Pussy (90 dní)Pussy Pussy (40 dní) Pussy (40 dní) Pussy, Pash, Pure (20 dní)

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 Vyhledávání

p1016994.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu