Torpille, Top Quality - fenky na prodej

 

*1.2.2018

 

Rodiče: Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) x Faktor Lištička

 

Bratr fenek, Typhoon Lištička (CCOC), závodně sportuje v Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to s velmi pěknými výsledky. Složeny má již také dvě prověrky (PSS, PSP-1). Pracuje i Taser. Na fota obou bratrů se můžete podívat zde.

 

I Top Quality a Torpille jsou velmi nadané.

 

 

TOP QUALITY

 

Bezproblémově pohyblivá fenka, silně komunikativní, velice milá a mazlivá, suverénní, hlídá. Středně živého temperamentu, v rámci plemene nekonfliktní, dobře ovladatelná. Vhodná jako výborný rodinný hlídač, i k dalšímu rozumnému psu. Plně vakcinovaná.

 

Na koláži s mámou. Top Quality je na obrázcích dolní řady.

Top Quality s mámou

 

Top Quality Lištička (CCOC), 6,5 týdne Top Quality Lištička (CCOC), 6,5 týdne

 

 

TORPILLE

 

Výborně pohyblivá fenka, komunikativní, sebevědomá a samostatná, hlídá. Živějšího temperamentu, razantní, s výbornými předpoklady pro obrannou práci. Budoucí vůdčí fena, vhodná i k dalšímu, submisivnějšímu psu - je-li respektována, je nekonfliktní. Lehce náročnější na výchovu. Plně vakcinovaná.

 

 

Téměř 3 měsíce, Torpille + Top Quality Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne

 

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 Vyhledávání

p1019882.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu