Worthy Lištička (CCOC)

 

Na prodej je fenka Worthy Lištička (CCOC).

 

*19.2.2019

Rodiče (vzájemně nepříbuzní): Evi-Ka Lištička x Faktor Lištička

 

In training

 

Worthy je velmi pěkná fenka s vynikajícím pohybem, velice kontaktní a komunikativní, mazlivá, s výrazným zájmem o vše, snadno motivovatelná (výborně cvičitelná), přemýšlivá, samostatná, sebevědomá, k tomu lehce vážnější a přísnější. Je již zařazena do základního výcviku. Při správném přístupu bude velmi dobře ovladatelná. Uvítá, avšak nevyžaduje více než běžné zaměstnání. Excelentně hlídá (s přihlédnutím k věku). Vhodná i k dalšímu, submisivnějšímu psu. Je kompletně přezubená a plně vakcinovaná.

 

Vrh W je opakované spojení (vrh R), znovu uskutečněné pro velmi kvalitní pracovní povahy, optimálně živý temperament a výborně funkční i pěkný exteriér. Jde o druhý a poslední vrh Evi-Ky.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o Worthy použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

 

Worthy na fotografiích:

 

Z tréninku (ve věku 8,5 měsíce). Sedni, lehni, vstaň a odložení (vše za silných rušivých vlivů), také čekání na stanovišti.

 

Z tréninku (ve věku téměř 5 měsíců)

 

Druhá duo obedience, s bratrem Winningem (ve věku téměř 5 měsíců)

 

Hrátky, bezprostředně po duo tréninku (téměř 5 měsíců věku)

 

4,5 měsíce věku

 

Druhá lekce obedience, 4,5 měsíce věku

 

První duo obedience, s bratrem Winningem, 4,5 měsíce věku

 

Worthy Lištička (CCOC), 4 měsíce - první lekce obedience, také vyhledávání Winning + Worthy, 4 měsíce Worthy Lištička (CCOC), 4 měsíce Wizard + Whorty Lištička (CCOC), 3 měsíce Worthy Lištička (CCOC), 2,5 měsíce Worthy Lištička (CCOC), 2,5 měsíce Worthy Lištička (CCOC), 59 dní Worthy Lištička (CCOC), 47 dní Worthy Lištička (CCOC), 47 dníWorthy Lištička (CCOC), 37 dní Worthy Lištička (CCOC), 37 dní Wizard Lištička (CCOC) + Worthy Lištička (CCOC), 37 dní Worthy Lištička (CCOC), 22 dní

 

Další fotografie Worthy "Štěňátka hromadně"↓

 

 

Štěňátka W hromadně. Další fotografie sourozenců Worthy jsou zde.

 

Worthy + Winning Lištička (CCOC), 8,5 měsíce Worthy + Winning Lištička (CCOC), 8,5 měsíce Worthy + Winning Lištička (CCOC), 8 měsíců Winning, Worthy, Wizard, 7,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Winning, Worthy, Wizard, 7,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Winning, Worthy, Wizard, 7,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Winning, Worthy, Wizard, 6,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Winning, Worthy, Wizard, 6,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Winning, Worthy, Wizard, 5,5 měsíce. Pejskové mají své majitele, Worthy hledá pro sebe ideálního. Wizard, Worthy, Wining Lištička (CCOC), 4,5 měsíce - s velkou a trvdou kořistí Wizard, Worthy, Winning (3 měsíce + 3 týdny) Wizard, Worthy, Winning (3 měsíce + 3 týdny) Winning + Worthy, 4 měsíce Winning, Wizard, Worthy (3,5 měsíce), s Pullery Winning, Wizard, Worthy (3 měsíce), s kořistí Winning, Wizard, Worthy - téměř 3 měsíce Winning, Wizard, Worthy - 2,5 měsíce (hra s krabicí, a s hračkami v ní zprvu ukrytými) Winning, Wizard, Worthy - 10 týdnů, i s mámou Winning, Wizard, Worthy - 10 týdnů Štěňátka W, 58 dní, i s mámou 58 dní 3 fenky, 47 dní. Nelze dojít dál :-) Všechna štěňátka W, 42 dní Všechna štěňátka W, 42 dní

 Vyhledávání

1549369_637154513009957_1117806757_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu