Yensi Lištička (CCOC)

 

Na prodej je fenka Yensi Lištička (CCOC).

 

*21.6.2019

 

Rodiče:

Gloria Lištička (TBP. Fergus Lištička x Nasha Tigra iz Doma Mansura - import Bělorusko, fena aboriginal typu)

Johnny Lištička (TBP. Filo Armaghedon - import Itálie x Zorra Lištička)

 

 

Yensi je velmi nadaná pro práci i sport - je sebevědomá, průrazná, rychlá, vynikajícího pohybu. Výrazně upřednostňuje vlastní rozhodnutí, při velmi citlivém přístupu však spolupracuje ochotně, výborně komunikuje, je krásně motivovatelná (a také velice mazlivá). Vhodná i k dalšímu, submisivnějšímu psu. Je plně vakcinovaná.

 
V případě vrhu Y se jedná o dlouho vytoužené a plánovaně jednorázové spojení - nebude opakováno. A štěňátka se vyvedla parádně! :-) Jedná se o příbuzenskou plemenitbu, uskutečněnou na významného krycího psa, TBP.TBE. Evdokima iz Russkoj Provincii, kterého jsme importovali z Ruska až ve věku juniorském, ve snaze získat budoucího plemeníka ideálního starého pracovního typu, s rodokmenem plným významných předků. Naše naděje naplnil. Excelentní pohyb, neúnavnost, ostrost, nepodplatitelnost, nesmiřitelnost k cizím, zároveň bezmezná oddanost k psovodovi - tím vším se vyznačoval. Po celý svůj život (13,5 roku) vykazoval komplexní a 100% zdraví. Je držitelem chovatelských titulů zlepšovatele, a to ve znacích pracovních i v exteriéru.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o Yensi použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

 

Yensi na fotografiích:

 

3 měsíce

 

6,5 týdne, také motivační cvičení

Yensi Lištička (CCOC), 6,5 týdne, motivační trénink

 

Další fotografie Yensi "Štěňátka hromadně"

 


Štěňátka Y hromadně. Další fotografie sourozenců Yensi jsou zde.

 

Yensi + Yasso Lištička (CCOC), 6 měsíců, s kamarádkou Yensi + Yasso Lištička (CCOC), 6 měsíců, s kamarádkou Yensi + Yasso Lištička (CCOC), 6 měsíců, s kamarádkou Yasso + Yensi Lištička (CCOC), 6 měsíců Yasso + Yensi Lištička (CCOC), 4,5 měsíce - jak sebrat Puller mámě Yasso + Yensi Lištička (CCOC), 4,5 měsíce Yensi + Yasso Lištička (CCOC), 4 měsíce Yensi, Yohnny, Yasso Lištička (CCOC), 3,5 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 3 měsíce Yohnny, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 2,5 měsíce - motivační trénink, rozvíjení kořistnického pudu Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů Yohnny, Yeager, Yasso, Yensi Lištička (CCOC), 8 týdnů

 Vyhledávání

p1019642.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu