Zoee

Nabízíme na prodej fenku Zoee.

 

*12.12.2019

Rodiče: Rising Lištička (CCOC) x Energetic Lištička (CCOC). Spojení je cílené na vlastnosti obranné a současně na navýšení těch vlastností, které umožňují psům stát se vysoce ovladatelnými (při správném působení psovoda na psa a v rámci maximálních možností plemene).

 

Zoee je příjemně živějšího temperamentu, s dokonalým a pružným pohybem, veselá, sebevědomá, rychlých reakcí, skvěle komunikuje, je krásně motivovatelná. Má přirozený smysl pro disciplínu a tak výrazné předpoklady být, v rámci možností plemene, výborně ovladatelnou. Již hlídá. Při správném přístupu bude výborným rodinným hlídačem, velmi uvítá i společenství dalšího psa-samce nebo velmi submisivní feny, bavit ji bude i případné cvičení a sport. Vyžaduje aktivity se společníkem, není vhodná jako samostatný hlídač objektu.

 

Fotografie jsou přidávány postupně.

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi s citlivým přístupem ke psům, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Vyhrazujeme si právo výběru majitelů. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o Zoee použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

 

 

 

Zoee Lištička (CCOC), 3 měsíce Zoe Lištička (CCOC), 26 dní

 

 

Štěňátka "Z" hromadně

 

Zora Lištička (CCOC), na videu od majitelů (video 239)

 

 

Zorro, Zoee, Zora II. (4,5 měsíce)

 

 

Zorro, Zoee, Zora, Zorra II. (4,5 měsíce) - siesta

 

 

Zora (4,5 měsíce) těsně před odchodem do nového domova, s polobratrem Argunem

 

 

 

Zora (4,5 měsíce) s polobratrem Argunem

 

 

Zorro, Zoee, Zora, Zorra II. (4 měsíce) - dovádění, mazlení, hlídání

 

 

 

Zorro, Zoee, Zora, Zorra II. (3 měsíce)

 

 

Zorro, Zaneta, Zoee, Zora, Zorra II. (2,5 měsíce)

 

Zorro, Zaneta, Zoee, Zora, Zorra II. (2,5 měsíce) Zorro, Zaneta, Zoee, Zora, Zorra II. (2,5 měsíce) Zorro, Zaneta, Zoee, Zora, Zorra II. (2,5 měsíce)

 

Zoowie s polobratrem Argunem a táta obou, Energetic

 

Zoowie s polobratrem Argunem a táta obou, Energetic

 

Zoowie, Zoee, Zora, Zorra II. (6,5 týdne)

 

Zoowie, Zoee, Zora, Zorra II. (6,5 týdne), s návštěvou Zoowie, Zoee, Zora, Zorra II. (6,5 týdne), s návštěvou

 

 Vyhledávání

1549369_637154513009957_1117806757_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu