Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC)

 
Beretta
 
*13.3.2015
TBE.MsE.Ch. Nocznyj Hunhuz Echinus (import Polsko) x Athéna Lištička

 

Je potomkem čtyř našich jedinců vynikajících povah (Rusko, Maďarsko, ČR) a dvou Lištiček. Rovněž je sestrou špičkového, soutěžně vždy vítězného obranáře - MsP. Bogarta Ku-Ma-Ku (CCOC), a pracovně/sportovně vynikajícího Blassera Ku-Ma-Ku (CCOC), který se také chlubí mnohými vítěznými starty v obranářských soutěžích a titulem Nejlepší pes roku CCOC 2016. Dědečkem Beretty je TBP. Malder (námi importovaný), pocházející z chovu ruské policejní akademie, nositel krve velmi ceněné staré linie Shamhal, a otec mnoha vynikajících pracovních psů, např. legend českého pracovního chovu GMsP.KChP. Winnera Lištičky a MsP. Donchuána Lištičky. Pradědečkem Beretty je povahově skvělý TBP.TBE. Bátorfia-Örzö Grisa, plemeník, jehož přenos vysokých pracovních i exteriérových kvalit na potomstvo byl oceněn udělením obou existujících vrcholných chovatelských titulů (pes rovněž námi importovaný). Ze strany otce nese Beretta krev obrovských psů z dalekého Vladivostoku - slavné linie Ch.Chingiz Han (Pirat).

 

Beretta vyniká příjemně živým temperamentem, dokonalým, pružným pohybem a rychlými reakcemi. K cizím je nekompromisní, svým lidem projevuje hlubokou oddanost.

 

Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta 2x běžící Beretta, a s přítelem Beretta na tréninku CCOC Beretta na tréninku CCOC Beretta na tréninku CCOC Beretta na tréninku CCOC Beretta na tréninku CCOC Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta na tréninku CCOC Beretta na tréninku CCOC - na trati Agility Baby (vítězný běh) Beretta na tréninku CCOC - na trati Agility Baby (vítězný běh) Beretta na tréninku CCOC - Agility Baby Beretta Beretta Beretta Beretta Beretta na akci CCOC Beretta Beretta Beretta Beretta na akci CCOC (s bratrem Blasserem a Zeleznikem Lištičkou) Beretta Beretta týden po narození štěňátek T. Vzorná matka, a již opět s potřebou trénovat Evi-Ka Lištička + Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) s dcerou Top Quality Beretta při výchově mláděže

 


PŘEDCI, SOUROZENCI

 

Práce bratrů Beretty (MsP. Bogarta a Blassera) - videa 168, 167, 162 a videa 147, 148, 149, 156, 157


bratr Beretty - MsP. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC) bratr Beretty - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) bratr Beretty - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) bratr Beretty - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) bratr Beretty - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) otec Beretty - TBE.MsE.Ch. Nocznyj Hunhuz Echinus (foto Marek Kotrbanec) matka Beretty - Athéna Lištička dědeček Beretty - TBP. Malder Dědeček Beretty - TBP. Malder a směs jeho potomků, koláž dělaná k jeho 13. narozeninám. pradědeček Beretty - TBP.TBE. Bátorfia-Örzö Grisa prapradědečk Beretty - MsE.Ch. Ax v.n. Dobrejkin babička Beretty - Ašira Medvědí lady (CACIB, Nejlepší veterán atd.) prababička Beretty - Ch.KCh. Jackie Lištička praprababička Beretty - Bea z Oblasti klidu (2x klubový vítěz, BOB atd.) pradědeček Beretty, ICh.MltCh.JCh.Bugor


PŘÍMÍ POTOMCI

 

vrh T Lištička (CCOC)


 Vyhledávání

p1016991.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.