Evi-Ka Lištička

Evi-Ka Lištička (zima 2015)

*18.10.2011
TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii (import Rusko) x Ajka Hoksa Rex (import Polsko)
 

Evi-Ka je velmi pěkná fena pružného pohybu, vyrovnané povahy a živého temperamentu, vždy připravená k akci. K cizím je ostrá a nekompromisní, ke svým lidem velmi příjemná, s velkou snahou vyhovět všem požadavkům. Je polosestrou jedné z českých pracovních legend, MsP. Donchuána Lištičky.

 

Po této feně je nyní na prodej štěně-fenka.

 

Evi-Ka Lištička Evi-Ka Lištička Evi-Ka Lištička Evi-Ka na klubovém setkání, ve věku 6,5 měsíce Evi-Ka Evi-Ka Lištička Evi-Ka Evi-Ka Evi-Ka rodokmen Evi-Ka s několika svými štěńátky z vrhu R Evi-Ka Lištička + Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC)


PŘEDCI, SOUROZENCI


matka Evi-Ky, Ajka Hoksa Rex dědeček Evi-Ky, ICh.MltCh.JCh.Bugor otec Evi-Ky, TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii Evi-Ky teta a prarodiče bratr Edison (9 měsíců) - 2x vítěz Performance 2.k.  bratr Edison Lištička - 2x vítěz Performance 2.k. sestra Energy Lištička (fena, 1,5 roku) Energy Lištička otec Evi-Ky - TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii, ve věku 11 let + 7 měsíců

 


PŘÍMÍ POTOMCI

 

vrh R Lištička (CCOC)

vrh W Lištička (CCOC)

 Vyhledávání

p1016183.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.