Faktor Lištička

Faktor Lištička

 

 

*24.11.2011

Sarmat Tskaro (import Rusko) x TBP. Belinda Medvědí lady

 
Faktor je pes se silným podílem špičkové ruské a maďarské krve, potomek tří našich výborných plemeníků (2x Rusko, 1x Maďarsko). Oba jeho rodiče mají přiznánu PPV (Prověrka pracovních vloh). Jeho matka je dosud jedinou fenou, která získala titul Top Breeding Performance. Tento titul se uděluje chovným jedincům, jejichž přínos pro chov byl již ověřen a je v dané oblasti (zde přenos špičkových pracovních vlastností) výrazně pozitivní. Faktorova matka je zároveň vnučkou Ch.KCh. Jackie Lištičky, která pochází z vrhu, z něhož se všechna štěňata stala šampiony.
 
Faktor je živého temperamentu a pružného pohybu, razantní, rozhodný, zcela nesmiřitelný k cizím, milý a bezproblémý k domácím. Vzhledem k dosavadním potomkům Faktora ho lze již nyní jednoznačně považovat za velmi přínosného plemeníka.
 
 
Faktor (vpravo) Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor kontroluje objekt Faktor Lištička - jako džentlmen, při konverzaci s nevrlou kavkazí dámou :-) Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor Lištička Faktor Lištička, 7,5 rokuPŘEDCI, SOUROZENCI

 

Filo Lištička (obrana, video 118) (bratr Faktora)


otec Faktora - Sarmat Tskaro otec Faktora - Sarmat otec Faktora - Sarmat otec Faktora - Sarmat otec Faktora - Sarmat  otec Faktora - Sarmat, a teta Faktora - Svetskaya Lvitsa Svetskaya Lvitsa Tskaro, teta Faktora Svetskaya Lvitsa Tskaro, teta Faktora dědeček Faktora, Ch. Monomah Tskaro matka Faktora, TBP.TBE. Belinda Medvědí lady (CAC)prarodiče + praprarodiče Faktora: Ch.KCh.Jackie Lištička, Ch.Garun, Ataka Med.lady, TBP.TBE. B.O.Grisa prapradědeček Faktora - TBE.Ch. Ax (import Rusko) pradědeček Faktora - TBP.TBE. Bátorfia Orzo Grisa (import Maďarsko, CAJC, FKLGY, VTV, HPJ) bratr Faktora - Fort Lištička bratr Faktora - Federik Lištička, ve věku 4 roků (foto majitelé)

 Vyhledávání

1380533_592590057466403_444513605_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.