Cesare z Brosikova

Cesare
 
*28.3.2012
TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny (import Rusko) x Bella z Brosikova
chov.: David Peteřík

2x vítěz Handlingu KRaAOP
 

Cesare je potomkem tří našich skvělých (a námi importovaných), chovatelsky prověřených psů, s vynikající pracovní povahou: TBE.MsE.JCh. Yaromir z Imperii Anny (import Rusko), TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii (import Rusko, PPV), TBP.TBE. Bátorfia-Örzo Grisa (import Maďarsko, PPV). Je nositelem dnes již velmi vzácné krve obrovských psů z dalekého Vladivostoku - linie Ch.Chingiz Han (Pirat).

 

Cesare je přísný pes, který po druhých vždy vyžaduje nekompromisně disciplínu. :-) Je velmi ostrý a razantní, k cizím nesmiřitelný, vyrovnaný a naprosto sebejistý, s velkým obranným pracovním potenciálem a s bezproblémovou ovladatelností. Stále je připravený k akci, velmi pohotový a pružný, vynikajícího pohybu.

 

Štěňata po tomto psu jsou k dispozici výhradně pro zájemce o výcvik a pracovní uplatnění psa!

 

Cesare Cesare Cesare z Brosikova, ve věku 10 týdnů - Pejsek s naprosto úžasnou povahou, potomek 3 našich psů Cesare z Brosikova, ve věku 10 týdnů - Pejsek s naprosto úžasnou povahou, potomek 3 našich psů Cesare z Brosikova, ve věku 10 týdnů - Pejsek s naprosto úžasnou povahou, potomek 3 našich psů Cesare z Brosikova, ve věku 10 týdnů - Pejsek s naprosto úžasnou povahou, potomek 3 našich psů Cesare z Brosikova, ve věku 10 týdnů - Pejsek s naprosto úžasnou povahou, potomek 3 našich psů Cesare z Brosikova Cesare z Brosikova Cesare z Brosikova Cesare Cesare Cesare Cesare z Brosikova Cesare Cesare Cesare alt Cesare (2016) Cesare (2016) Cesare Cesare Cesare Cesare (2016) Cesare (2016) Cesare (2016) Cesare (2016)

 
 
PŘEDCI, SOUROZENCI
 
otec TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny otec TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny otec TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny otec TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny otec TBE.MsE.JCh. Yaromir Solnechny iz Imperii Anny dědeček Cesara, TBE.TBP. Evdokim iz Russkoj Provincii prapradědeček Cesara, TBP.TBE. Bátorfia-Örzö Grisa matka Cesara, Bella z Brosikova sestra Corra z Brosikova bratr Cesara, Conor z Brosikova TBP.TBE. Evdokim iz Russkoj Provincii, ve věku 11 let + 7 měsíců
 
PŘÍMÍ POTOMCI

 


Vyhledávání

p1016994.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.