Výkon

 

V této části Liščího webu naleznete informace o výcviku, fotografie ze cvičišť, z tréninku CCOC WORK-SPORTU i z praktického využití kavkazských psů. Slouží především k vidění toho, co Lištičky všechno dokáží. Aktuální fota z výcviku mnoha Lištiček jsou téměř denně přidávána na FB Lištička CCOC Kennel-Training. Videa z výcviku naleznete ve Videogalerii.

 

Výcvikové akce, tzv. Liščí dny, pořádá od července 2013 Czech Caucasian Ovcharka Club K9, pod nímž trénují Lištičky i jejich potomci. Některá fota zde na webu jsou ještě ze samostatně konaných Liščích dnů či z předchozího cvičení v KRaAOP.
 

Pejskové na fotografiích jsou pouze Lištičky a potomci Liščích psů. Fota, která nenesou Liščí logo, jsou zaslaná od přátel a známých. Velice děkujeme!
 


Vyhledávání

p1019643.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu