Liščí soutěže

Dvě soutěže o NEJ Lištičky roku mají již dlouholetou tradici. Oceňují a vyzdvihují nejúspěšnější Lištičky v daném roce. (Ve starších ročnících byla soutěž přístupna rovněž přímým potomkům našich psů.)

Vítěz každého ročníku je vyhlášen vždy nejpozději do 15.1. následujícího roku. Věcnou cenu přebírají vítězové při příležitosti konání nejbližšího Velkého Liščího dne CCOC.

Přejeme mnoho úspěchů!

 

Více informací o psech, kteří se soutěží účastní, získáte v sekci Odchovy.


Průběžné výsledky naleznete non-stop aktualizované ve Sportovním Liščím blogu 2017.
 


 

Nejlepší pracovní/ sportovní Lištička

Právě probíhá 10. ročník soutěže otevřené pro naše odchovy - NEJ pracovní/ sportovní Lištička 2017! Soutěž hledá pracovně/ sportovně nejúspěšnější Lištičku daného roku.

Na bodové hodnocení se podívejte v tabulce zde. Vítěze všech dokončených ročníků najdete zde.
 

Nejlepší Lištička

Právě probíhá 12. ročník soutěže otevřené pro naše odchovy - NEJ Lištička 2017! Soutěž hledá univerzálně nejúspěšnější Lištičku daného roku.

 
Na bodové hodnocení se podívejte v tabulce zde. Vítěze všech dokončených ročníků najdete zde.


Vyhledávání

img_2072_a.jpg

 

V roce 2016 se celoročních Liščích soutěží účastnilo 25 Lištiček. V srpnu letošního roku je zapojeno 15 Lištiček. Se skvělými výsledky dlouhodobě sportují také vnoučata a pravnoučata. Děkujeme, že s nadšením a vytrvale se psy pracujete!

 

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu