Liščí dny - tréninky

 

 

LIŠČÍ DNY byly od roku 2008 oblíbenými setkáními majitelů našich odchovů a přímých potomků našich psů a zástupců spolupracujících chovatelských stanic. Samostatně se uskutečnilo celkem 23 dnů. Od července 2013 jsou Liščí dny pořádány jako klubové dny Czech Caucasian Ovcharka Clubu (CCOC) a jsou tak přístupné i Lištičkám nepříbuzným psům. Jde o intenzívně tréninkové, socializační a soutěžní akce, s důrazem kladeným na průběh v pohodové, přátelské atmosféře.

 

Připravované Liščí dny, Archív Liščích dnů

 
Jaký je podrobný program Liščích dnů CCOC?
Socializační trénink, obrana, ovladatelnost, handling, agility, soutěže ve všech těchto disciplínách, pracovní prověrky, prověrky ovladatelnosti... Každý si může vybrat podle svých preferencí.
 
Liščí dny CCOC jsou pořádány jako denní nebo noční akce, někdy se speciálním zaměřením (extrémní a noční obrany, práce s více figuranty). Konají se 10-12x do roka. Soutěže, konané na Liščích dnech CCOC, slouží zároveň k získávání bodů do několika mistrovských soutěží Czech Caucasian Ovcharka Clubu a i do soutěží, které zůstaly i nadále ryze Liščími: NEJ Lištička a NEJ pracovní/ sportovní Lištička.
 
Kromě Liščích dnů pořádá Czech Caucasian Ovcharka Club i vrcholné sportovní soutěže (Klubový víceboj CCOC, Národní přebor CCOC), výstavy (Show CCOC), Běhy psovodů, soutěže závodních týmů, několik celoročních sportovních soutěží (Šampionát v běhu dvojic, Psovod roku, Pes roku), významnou pětiletou soutěž a vyvíjí i další aktivity.


Veškeré informace o CCOC naleznete na jeho webových a facebookových stránkách. O Liščích dnech se psalo v čísle 5/2013 časopisu Světa psů a reportáž z nich natočila FTV Prima.


figurant Roman (foto Majka Votavová) figurant Tomáš (foto Martin Záruba) figurant Martin
figurant Jiří figurant Jan

 

Máte-li chuť pracovat či jen sportovat se svým kavkazským psem v příjemném prostředí, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 Vyhledávání

p1019884.jpg
Leden 2018
P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.