Liščí dny - tréninky

 

 

LIŠČÍ DNY byly od roku 2008 oblíbenými setkáními (tréninkovými a soutěžními) majitelů Lištiček a přímých potomků našich plemeníků a také zástupců spolupracujících chovatelských stanic. Samostatně se uskutečnilo celkem 23 dnů. Od července 2013 jsou Liščí dny pořádány pravidelně jako klubové dny Czech Caucasian Ovcharka Clubu K9 (CCOC), z.s. a jsou tak přístupné i Lištičkám nepříbuzným psům. Jde o tréninkové, socializační a soutěžní akce s disciplínami CCOC WORK-SPORTU, pořádané v příjemném prostředí specializovaného klubu, vedeného odborníky s letitou praxí ve výcviku kavkazských psů.

 

Plán akcí

Archív Liščích dnů

 
Jaký je program Liščích dnů CCOC?

Socializační cvičení, obrana, obedience, handling, agility, tréninky i soutěže ve všech těchto disciplínách, prověrky pracovní, socializační připravenosti a ovladatelnosti i další. Každý si může vybrat podle preferencí svých i svého psa. Disciplíny s obecně známým názvem přizpůsobuje CCOC WORK-SPORT tak, aby plně respektovaly zvláštnosti kavkazských psů pracovních typů a zohledňovaly jejich specifičnost. Tím prověřují a zdokonalují schopnosti psů, přinášejí rozšířenější možnosti jejich pracovního využití, současně dovolují psům i psovodům radovat se z výkonu.
 
figurant Roman (foto Majka Votavová) figurant Tomáš (foto Martin Záruba) figurant Martin figurant Jiří figurant Jan
 
Liščí dny CCOC jsou pořádány jako denní nebo noční akce. Konají se 10-12x do roka. Soutěže, konané na Liščích dnech, slouží zároveň k získávání bodů do několika mistrovských soutěží Czech Caucasian Ovcharka Clubu K9 a i do soutěže, která zůstala i nadále ryze Liščí - NEJ Lištička.
 
Kromě Liščích dnů CCOC pořádá Czech Caucasian Ovcharka Club K9 i Extrémní tréninky CCOC (intenzivní tréninky v náročném prostředí a v budovách), vrcholné sportovní soutěže (Víceboj CCOC, Národní přebor CCOC), výstavy (Show CCOC), běhy psovodů, soutěže závodních týmů, celoroční sportovní soutěže (Šampionát v běhu dvojic, Psovod roku, Pes roku), významnou pětiletou soutěž (CCOC Cup) a vyvíjí i další aktivity.


Veškeré informace o CCOC naleznete na jeho webových a facebookových stránkách. O Liščích dnech se psalo v čísle 5/2013 časopisu Světa psů a reportáž z nich natočila v roce 2017 FTV Prima.

 

Potřebujete-li zvláště individuální výcvikové lekce, podívejte se na nabídku těchto služeb od LIŠTIČKA TRAINING.

 Vyhledávání

p1016183.jpg
Květen 2020
P Ú S Č P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.