Liščí dny - tréninky

 

 

LIŠČÍ DNY byly od roku 2008 oblíbenými setkáními (tréninkovými a soutěžními) majitelů Lištiček a přímých potomků našich plemeníků a také zástupců spolupracujících chovatelských stanic. Samostatně se uskutečnilo celkem 23 dnů. Od července 2013 jsou Liščí dny pořádány pravidelně jako klubové dny Czech Caucasian Ovcharka Clubu (CCOC) a jsou tak přístupné i Lištičkám nepříbuzným psům. Jde o tréninkové, socializační a soutěžní akce, s důrazem kladeným na průběh v pohodové, přátelské atmosféře.

 

Připravované Liščí dny, Archív Liščích dnů

 
Jaký je program Liščích dnů CCOC?
Socializační trénink, obrana, obedience, handling, agility, soutěže ve všech těchto disciplínách, pracovní prověrky, prověrky ovladatelnosti... Každý si může vybrat podle preferencí svých i svého psa. Obecně známé disciplíny jsou upraveny tak, aby respektovaly zvláštnosti kavkazských psů, zohledňovaly jejich plemennou specifičnost, přinášely radost z výkonu psům i psovodům.
 
Liščí dny CCOC jsou pořádány jako denní nebo noční akce. Konají se 10-12x do roka. Soutěže, konané na Liščích dnech, slouží zároveň k získávání bodů do několika mistrovských soutěží Czech Caucasian Ovcharka Clubu a i do soutěže, která zůstala i nadále ryze Liščí - NEJ Lištička.
 
Kromě Liščích dnů CCOC pořádá Czech Caucasian Ovcharka Club i Extrémní tréninky CCOC (intenzivní tréninky v náročném prostředí a v budovách), vrcholné sportovní soutěže (Víceboj CCOC, Národní přebor CCOC), výstavy (Show CCOC), běhy psovodů, soutěže závodních týmů, celoroční sportovní soutěže (Šampionát v běhu dvojic, Psovod roku, Pes roku), významnou pětiletou soutěž (CCOC Cup) a vyvíjí i další aktivity.


Veškeré informace o CCOC naleznete na jeho webových a facebookových stránkách. O Liščích dnech se psalo v čísle 5/2013 časopisu Světa psů a reportáž z nich natočila v roce 2017 FTV Prima.


figurant Roman (foto Majka Votavová) figurant Tomáš (foto Martin Záruba) figurant Martin
figurant Jiří figurant Jan

 

Máte-li chuť pracovat či jen sportovat se svým kavkazským psem v příjemném prostředí specializovaného klubu, vedeného odborníky s letitou praxí ve výcviku kavkazských psů, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Máte-li zájem také o individuální výcvikové lekce, podívejte se na nabídku těchto služeb od Lištiček.

 Vyhledávání

p1019641.jpg
Únor 2019
P Ú S Č P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.