Liščí dny - tréninky

 

 

"Liščí dny" byly pořádány od roku 2008 jako tréninková a soutěžní setkání majitelů Lištiček, vlastníků přímých potomků našich plemeníků a zástupců spolupracujících chovatelských stanic. Takto se uskutečnilo 23 Liščích výcvikových dnů. V červenci 2013 převzal pořádání Liščích dnů tehdy právě založený Czech Caucasian Ovcharka Club K9 (CCOC), z.s. Nadále pořádá Liščí dny jako tréninkové, socializační a soutěžní klubové akce, s obsahem disciplín CCOC WORK-SPORTU (Agility, Obedience, Performance). Konají se v příjemném prostředí úzce specializovaného klubu, který vedou odborníci s letitou praxí ve výcviku kavkazských psů.

 

Plán akcí

Archív Liščích dnů

 
Jaký je program Liščích dnů CCOC?
 
Socializační cvičení, obedience, agility, handling, obrany, a to ve formě tréninků, soutěží a prověrek (prověrky pracovní, socializační připravenosti, ovladatelnosti). Každý si může vybrat podle preferencí svých i svého psa. Disciplíny s obecně známým názvem přizpůsobuje CCOC WORK-SPORT tak, aby respektovaly zvláštnosti kavkazských psů pracovních typů a zohledňovaly jejich specifičnost. Nastavený systém umožňuje prověřovat a zdokonalovat schopnosti psů, navyšovat jejich ovladatelnost a ochotu ke spolupráci se svými lidmi, vyvstávají rozšířenější možnosti pracovního využití psů, zároveň psi i psovodi mohou plně vnímat radost z výkonu.
 
figurant Roman (foto Majka Votavová) figurant Tomáš (foto Martin Záruba) figurant Martin figurant Jiří figurant Jan
 
Liščí dny CCOC jsou pořádány jako denní nebo noční akce, 10-12x do roka. Soutěže, konané na LD CCOC, dokáží rovněž přinést body do mistrovských klubových soutěží (a také do tradiční soutěže, která je přístupná jen Lištičkám - NEJ Lištička).
 
Mimo Liščí dny CCOC pořádá Czech Caucasian Ovcharka Club K9 i Extrémní tréninky CCOC (intenzivní tréninky v náročném prostředí a v budovách), vrcholné sportovní soutěže (Víceboj CCOC, Národní přebor CCOC), výstavy (Show CCOC), Běhy psovodů CCOC, soutěže závodních týmů, celoroční sportovní soutěže (šampionát v běhu týmů, Psovod roku, Pes roku), významnou pětiletou soutěž (CCOC Cup), uděluje výkonnostní třídy psovodům a vyvíjí i další aktivity.


Veškeré informace o CCOC naleznete na jeho webových a facebookových stránkách. O Liščích dnech se psalo v čísle 5/2013 časopisu Světa psů a reportáž z nich natočila v roce 2017 FTV Prima.

 

Potřebujete-li individuální výcvikové lekce nebo rozšířenější trénink, podívejte se na nabídku těchto služeb od LIŠTIČKA TRAINING.

 Vyhledávání

p1016991.jpg
Srpen 2020
P Ú S Č P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.