Archív Liščích dnů

Liščí dny

 

Nezávislé, Lištičkou pořádané Liščí dny se konaly do června 2013. Na této stránce najdete seznam všech. Od července 2013 jsou Liščí dny dále pořádány jako klubové akce Czech Caucasian Ovcharka Clubu (CCOC) a jsou přístupny všem psům dle klubových pravidel, bez ohledu na jakoukoli souvislost těchto psů s Lištičkami. CCOC pořádá i další akce.

 

O Liščích dnech čtěte dále zde.

 

Lištičky jsou zapsané zeleně - více informací o těchto psech získáte v sekci Odchovy. Vnoučata a pravnoučata našich psů a fen jsou označena šedě. Vnoučata, jejichž oba rodiče jsou Lištičky, jsou označena modře. Ostatní pejskové nejsou barevně zvýrazněni.

 

 

Vítězové 2019

 

26.10.2019 - 82. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička (CCOC) + Magda, 2. MsA.MsE.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC) + Marta

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Meggy (BOM) + Jiří

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

1x diskvalifikace

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Meggy (BOM) + Jiří, 2. David + Ben (AI)

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC), 2. MsA.MsE.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 3. MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička (CCOC), 1x diskvalifikace

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

II. cena: MsA.MsE.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC)

III. cena: cMsP. Vedette Lištička (CCOC) + Meggy (BOM), Ben (AI)

 

RECALL (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - cMsP. Sniper Lištička (CCOC) + Yasso Lištička (CCOC) + Meggy (BOM), cMsP Vedette Lištička (CCOC) + MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Ben (AI)

II. cena - MsA.MsE.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)


PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Yasso Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC), 2. cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-6/Psi:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Yasso Lištička (CCOC)

 

 

24.8.2019 - 81. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

1x diskvalifikace

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Meggy (BOM) + Jiří, MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC) + Pavel Ch.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - Meggy (BOM) + Jiří, MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Eda (CHW)

 

Junior:

Vítěz - Wayward Lištička (CCOC), 1 pes odstoupil

 

Open:

Vítěz - Meggy (BOM), MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC), 2. MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena: Ben (AI), MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

II. cena: Meggy (BOM)

III. cena: MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), Eda (CHW) + Vulkaan Lištička (CCOC)

 

RECALL (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - Vulkaan Lištička (CCOC) + cMsP. Sniper Lištička (CCOC) + Winning Lištička (CCOC) + Meggy (BOM), MsA.cMsP Typhoon Lištička (CCOC), Ben (AI) + MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Eda (CHW)

II. cena - cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

III. cena - Wayward Lištička (CCOC)


PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC), 2. Wayward Lištička (CCOC), 3. Winning Lištička (CCOC)

 

N-1:

Vítěz - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-6/Psi:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Vulkaan Lištička (CCOC), MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Vulkaan Lištička (CCOC)

 

 

27.7.2019 - 80. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC), 3. cMsP. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Ben (akita) + David

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC), další umístění nezadáno

 

Open:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC), 2. MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena: Vulkaan Lištička (CCOC)

II. cena: cMsP. Vedette Lištička (CCOC), MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC) + Ben (akita), MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

RECALL (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - cMsP. Sniper Lištička (CCOC), Vulkaan Lištička (CCOC) + MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Winning Lištička (CCOC) + cMsP. Vedette Lištička (CCOC)
II. cena - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), Ben (akita)

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Winning Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - cMsP. Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - nezadáno

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-4/Psi:

Vítěz - MultiGMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

cMsP. Vedette Lištička (CCOC), Vulkaan Lištička (CCOC), Ben (akita)

 

CENA DIVÁKŮ

Vulkaan Lištička (CCOC)

 

 

22.6.2019 - 79. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Wayward Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC), 3. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Ben (akita) + David

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - nezadán

 

Junior:

Vítěz - nezadán

 

Open:

Vítěz - Adam (čau-čau) + MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 2. MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)


OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena: MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

II. cena - Ben (akita), Vulkaan Lištička (CCOC) + Vedette Lištička (CCOC)

III. cena - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), Adam (čau-čau)

jeden pes nesplnil bodové limity

 

RECALL (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Ben (akita) + cMsP. Unikke Lištička (CCOC) + Winning Lištička (CCOC), MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)
II. cena - Wayward Lištička (CCOC), Vedette Lištička (CCOC)

jeden pes diskvalifikován

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Wayward Lištička (CCOC), 2. Winning Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - MsA.cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 2. cMsP. Unikke Lištička (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-2/Psi:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC)

 

O-4/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

13.4.2019 - 78. LD-E CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - cMsP. Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - Our Liška Lištička (CCOC) + Lucie

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

další pár diskvalifikován

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), 2. cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), 3. Our Liška Lištička (CCOC)


OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

III. cena - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), Vulkaan Lištička (CCOC)

ostatní psi nesplnili bodové limity

 

RECALL (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - cMsP. Sniper Lištička (CCOC), Unikke Lištička (CCOC), MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

II. cena - Vulkaan Lištička (CCOC)

III. cena - Vedette Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Unikke Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - nezadáno

 

N-4:

Vítěz - Our Liška Lištička (CCOC), 2. cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-6/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

TOP SUVERÉN

Vedette Lištička (CCOC), Vulkaan Lištička (CCOC), Unikke Lištička (CCOC), cMsP. Typhoon Lištička (CCOC), cMsP. Sniper Lištička (CCOC), MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Vulkaan Lištička (CCOC)

 

 

9.3.2019 - 77. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Meggy (malinois), Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC) + Nikola, 2. Barnabash + Petra P.

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC) + Nikola, 2. Barnabash + Petra P.

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC), 2. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC), 2. Meggy (malinois), Typhoon Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

III. cena - Typhoon Lištička (CCOC)Vedette Lištička (CCOC), MultiMs. Dacota Dalma (CCOC), Meggy (malinois), MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), Vulkaan Lištička (CCOC), Barnabash

 

RECALL

Baby:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC) 19 b.

další pes bez pořadí

 

Junior:

Vítěz - Meggy (malinois) + cMsP. Sniper Lištička (CCOC), Unikke Lištička (CCOC), Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), 2. MultiMs. Dacota Dalma (CCOC)

další pes diskvalifikován

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC), 2. Vedette Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Unikke Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC)

 

N-3:

Vítěz - Barnabash

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-6/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

 

9.2.2019 - 76. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC), 2. Vulkaan Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC), 2. Vedette Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC), 2. Typhoon Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

I. cena - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

III. cena - Chrise Vlčí doupě

další psi nesplnili bodové limity

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Vulkaan Lištička (CCOC), 2. Vedette Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Chrise Vlčí doupě

 

N-4:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC)

 

O-4/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

19.1.2019 - 75. LD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Meggy (malinois) + Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC), 2. Meggy (malinois)

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE (pořadí zápisu dle získaných bodů)

II. cena - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

III. cena - Typhoon Lištička (CCOC), Meggy (malinois)

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Vedette Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Unikke Lištička (CCOC), 2. Typhoon Lištička (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-2/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Oxaa Mount Chán

 

CENA DIVÁKŮ

Vedette Lištička (CCOC)

 

 

Vítězové 2018

 

8.12.2018 - 74. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC), 2. Chrise Vlčí doupě

 

Open/Ladies:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC) + Klára

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC) + Klára

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Chrise Vlčí doupě, 2. Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC), 2. nezadáno

 

OBEDIENCE

II. cena - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

III. cena - Typhoon Lištička (CCOC), MsA.cMsP. Destroyer (CCOC), Chrise Vlčí doupě

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Chrise Vlčí doupě, 2. Typhoon Lištička (CCOC), 3. Unikke Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - MsA.cMsP. Destroyer (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

O-3/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

BEST EXTERIOR (získaná ocenění, psi řazeni abecedně)

MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) - 1., Chris Vlčí doupě - BIC, Typhoon Lištička (CCOC) - BIC, BM, BD

 

CENA ROZHODČÍCH

MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)MsA.cMsP. Destroyer (CCOC),Typhoon Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

24.11.2018 - 73. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Meggy (malinois)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC) + Nikola, 2. zneplatněno (psovodem chybně nahlášená věková třída)

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC) + Nikola

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - nezadáno

 

Open:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC) + Nikola

 

OBEDIENCE

I. cena - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC)

II. cena - Barnabash, MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

III. cena - Meggy (malinois)

další pes nesplnil bodové limity

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Unikke Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - cMsP. Sniper Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - MultiMs. Dacota Dalma (CCOC)

 

N-3:

Vítěz - Barnabas

 

N-4:

Vítěz - Our Liška Lištička (CCOC)

 

O-2/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH:

MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), Our Liška Lištička (CCOC) 

 

 

15.9.2018 - 72. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Chrise Vlčí doupě

 

Junior:

Vítěz - Meggy (malinois), Rapide Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - Uras de la Frok (velšteriér) + Veronika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L., 2. Uras de la Frok (velšteriér) + Veronika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Rapide Lištička (CCOC), 2. Meggy (malinois), Revolver Lištička (CCOC), 3. Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC), další pes bez pořadí

 

OBEDIENCE

1. cena - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

2. cena - Rapide Lištička (CCOC)

3. cena - Typhoon Lištička (CCOC), Chrise Vlčí doupě

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Chrise Vlčí doupě, 2. Unikke Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Sniper Lištička (CCOC), 2. Rapide Lištička (CCOC), 3. Typhoon Lištička (CCOC)

 

O-3/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP.GMsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 

 

25.8.2018 - 71. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena - Typhoon Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Sniper Lištička (CCOC), 2. Revolver Lištička (CCOC), 3. Typhoon Lištička (CCOC)

 

O-3/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 

 

21.7.2018 - 70. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Destroyer (CCOC) + Pavel V.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David, Destroyer (CCOC) + Pavel V.

 

HANDLING

Baby:

titul neudělen

 

Open:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena - Destroyer (CCOC)

další pes nesplnil bodový limit

 

PERFORMANCE

Baby:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)

 

Puppy:

Vítěz - Sniper Lištička (CCOC), 2. Revolver Lištička (CCOC)

 

N-2:

Vítěz - Destroyer (CCOC)

 

N-4:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

 

O-5/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 

 

9.6.2018, 2 areály - 69. MLD-E CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Typhoon Lištička (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. MsA.MsH. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L., další dvojice bez pořadí

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David, MsA.MsH. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

HANDLING

Open:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. MsA.MsH. Zlatko Lištička (CCOC), 3. MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena - Destroyer (CCOC)

další pes nesplnil bodový limit

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Sniper Lištička (CCOC), 2. Typhoon Lištička (CCOC)

 

5.výkonnostní  kategorie/ psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - MsA.MsH. Zlatko Lištička (CCOC)

 

7. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

TOP SUVERÉN

Puppy:

Sniper Lištička (CCOC) + Typhoon Lištička (CCOC)


Open:

MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Sniper Lištička (CCOC)

 

 

5.5.2018, Dobříš - 68. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC), 2. Rapide Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - Ben (akita) + Vanesa


Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)  + Petra L.

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Ben (akita) + David

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Rapide Lištička (CCOC), 2. Revolver Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), dalšímu psu nebylo zadáno pořadí

 

OBEDIENCE

2. cena - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

3. cena - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC), Rapide Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC), 2. Rapide Lištička (CCOC), 3. Sniper Lištička (CCOC)

 

5.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

7. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), Rapide Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 

 

10.3.2018, 2 areály - 67. MLD-E CCOC

(Dvě kola soutěží)

 

AGILITY/ BĚH 1. kolo

Baby:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Barnabash, 3. Dynastia Dalla

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) + Marie

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ BĚH 2. kolo

Baby:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Barnabash, 3. Dynastia Dalla

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA 1. kolo

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA 2. kolo

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

HANDLING 1. kolo

Baby:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Dynastia Dalla, další pes odstoupil

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

HANDLING 2. kolo

Baby:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Dynastia Dalla

 

Open:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE 1. kolo

splněn bodový limit pro 2. cenu - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC), Dacota Dalma (CCOC)

splněn bodový limit pro 3. cenu - Barnabash

 

OBEDIENCE 2. kolo

splněn bodový limit pro 2. cenu - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC), Barnabash

splněn bodový limit pro 3. cenu - Dacota Dalma (CCOC)

 

PERFORMANCE 1. kolo

Puppy:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC), 2. Sniper Lištička (CCOC)

 

Junior 1:

Vítěz - Barnabash

 

Junior 2:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Destroyer (CCOC), další pes bez uděleného pořadí

 

4. výkonnostní kategorie/Psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Cyrano Grizzly bear (CCOC), další pes bez uděleného pořadí

 

6. výkonnostní kategorie/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE 2. kolo

Puppy:

Vítěz - Revolver Lištička (CCOC), 2. Sniper Lištička (CCOC)

 

Junior 1:

Vítěz - Barnabash, další pes bez uděleného pořadí

 

Junior 2:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. Dacota Dalma (CCOC)

 

4. výkonnostní kategorie/Psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Cyrano Grizzly bear (CCOC), další pes bez uděleného pořadí

 

7. výkonnostní kategorie/Psi:

Vítěz - MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Sniper Lištička (CCOC)

 

TOP SUVERÉN

Puppy:

Sniper Lištička (CCOC)

 

Junior:

Barnabash

 

Open:

MultiMs.GMsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

13.1.2018, Dobříš - 65. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Ben (akita)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) + Marie


Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Ares (RTW) + David T., 3. diskvalifikace

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) + Marie

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MultiMs. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Ares (RTW) + David T.

 

HANDLING

Open:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. MultiMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MultiMs. Baltazar Lištička (CCOC)

2. cena - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Dom Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior 2:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

 

4. výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - Cyrano Grizzly bear (CCOC), 2. MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 3. Hurrikan Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MultiMs. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Cyrano Grizzly bear (CCOC), Hurrikan Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 


Vítězové 2017

 

9.12.2017, Dobříš - 64. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Dica Ku-Ma-Ku (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) + Marie

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Dica Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Diga Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Barnabash

 

Open:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Dacota Dalma (CCOC), 3. Destroyer (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

2. cena - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

3. cena - Barnabash, Dacota Dalma (CCOC), Destroyer (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Diga Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Barnabash, 3. Dom Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior 2:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Destroyer (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Hero Lištička (CCOC), 3. Cyrano Grizzly bear (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

BEST EXTERIOR

třída B, psi: Dica Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Best female, Diga Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC

třída C, psi: Barnabash - 1., BIC

třída D, psi: Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Destroyer (CCOC) - 2., Res.BIC

třída D, feny: Dacota Dalma (CCOC) - 1., BIC

třída E, psi: Cyrano Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC, Best male, Best dog, MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) - 2., Res.BIC

třída F, psi: MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) - 1.

 

CENA DIVÁKŮ

Destroyer (CCOC)

 

 

18.11.2017, Dobříš - 63. MLD-E CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC) + Ben (akita-inu), 2. Barnabash, 3. Destroyer (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra L.

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Barnabash

 

Open:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Destroyer (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

2. cena - Dacota Dalma (CCOC)

3. cena - Barnabash, Destroyer (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Barnabash, 2. Dom Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior 2:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Dacota Dalma (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Destroyer (CCOC)

 

4.výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) , 2. Cyrano Grizzly bear (CCOC), 3. Hero Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Dacota Dalma (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Ben

 

 

28.10.2017, Dobříš - 62. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Junior:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. Barnabash


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. MsA. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsA. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S., 2. MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

Open/Ladies:

Vítěz - Uras de la Frox (velšteriér) + Petra L.

 

HANDLING

Junior kategorie:

Vítěz - Barnabash

 

Open:

Vítěz - MsA. Zlatko Lištička (CCOC), 2. MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), další pes odstoupil

 

OBEDIENCE

2. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC), Barnabash, Destroyer (CCOC), MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

3. cena - MsA. Zlatko Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Barnabash, 2. Dom Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Destroyer (CCOC), 2. MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - nezadáno

 

CENA ROZHODČÍCH

Destroyer (CCOC), Barnabash, MultiMs. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Barnabash

 

 

12.8.2017, Dobříš - 61. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Dom Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Diga Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - MsO.MsH. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Destroyer (CCOC), 3. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Diga Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Dom Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Destroyer (CCOC)

 

Open:

Vítěz - MsO.MsH. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - MsO.MsH. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC), Barnabash, Dacota Dalma (CCOC)

další pes nesplnil bodový limit

 

PERFORMANCE

Puppy:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Barnabash, 3. Dacota Dalma (CCOC)

 

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - MsO.MsH. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Destroyer (CCOC)

 

4.výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsP. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Destroyer (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

15.7.2017, Dobříš - 60. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Barnabsch, 2. nezadáno

 

Junior:

Vítěz - Camus Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Dacota Dalma (CCOC), 3. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. nezadáno

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Barnabash, 2. nezadáno

 

Junior:

Vítěz - Dacota Dalma (CCOC), 2. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Destroyer

 

Open:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena - Fatima

2. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC), Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

3. cena - Dacota Dalma (CCOC), Barnabash

další pes nesplnil bodový limit

 

PERFORMANCE

Puppy (6 štěňat):

Vítěz - Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Nej Liška Lištička (CCOC), 3. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Fatima

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

5. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - nezadáno

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

NEJLEPŠÍ ZÁVODNÍ TÝM

1. Grizzly bear, 2. Lištička CCOC Kennel, 3. Ku-Ma-Ku CCOC Kennel

 

CENA ROZHODČÍCH

MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC), Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

17.6.2017, Dobříš - 59. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Barnabsch

 

Junior:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC)


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) + Michael

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) + Michael

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Barnabash

 

Junior:

Vítěz - Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Dacota Dalma Grizzly bear (CCOC), 3. Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC, 2. MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC), 3. nezadáno

 

OBEDIENCE

1. cena - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. cena - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena - Barnabash

 

PERFORMANCE

Puppy (9 štěňat!):

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/ psi:

Vítěz - Hero Lištička (CCOC), 2. nezadáno

 

5. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC), Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MsP.MsA. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

20.5.2017, Dobříš - 58. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Cloe Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Destroyer Grizzly bear (CCOC), 3. Dacota Dalma Grizzly bear (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - nezadáno


Open/Gentlemen:

Vítěz - MsP. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. MsA.MsE. Marshal Lištička (CCOC) + Ivo, 3. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička (CCOC) + Ivo

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Barnabash, 2. - Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Destroyer Grizzly bear (CCOC), 3. Dacota Dalma Grizzly bear (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Fatima, 2. MsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

2. cena - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), Fatima

3. cena - MsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Fatima, 2. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - MsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

5. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)


CENA ROZHODČÍCH

Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC), MsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MsP. Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

22.4.2017, Dobříš - 9. VLD CCOC (BEST Exterior, 4. Víceboj CCOC, samostatná soutěž Obedience)

 

BEST EXTERIOR

třída A, psi: Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Destroyer Grizzly Bear (CCOC) - 2.

třída A, feny: Clary Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Colette Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC, Dynastia Dalla Grizzly bear (CCOC) - 3., Dacota Dalma Grizzly bear (CCOC) - 4.

třída B, psi: Navarro Lištička (CCOC) - 1.

třída B, feny: Nej Liška Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída E, feny: Oxana Mount Chán - 1.

třída F, psi: Diabllo iz Petra Velikog - 1., Best male, Best Dog, Zlatko Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída G, psi: MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC

třída G, feny: MultiMs.GMsA. Grácie Lištička - 1., BIC, Best female

třída H, psi: Jupiter Lištička - 1.

třída H, feny: MsE. Top Lištička - 1., BIC

 

Vítězové jednotlivých disciplín:

 

AGILITY XL

Baby:

Vítěz - Clary Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. Destroyer Grizzly bear (CCOC)

3. Colete Ku-Ma-Ku (CCOC) 

 

Junior:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

2. Navarro Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička + Magda

2. Diabllo iz Petra Velikog + Monika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

3. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk jr.

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. Dynastia Dalla Grizzly bear (CCOC)

3. Clary Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC)

2. Navarro Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC)

2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC)

3. Diabllo iz Petra Velikog

 

PROVĚRKA SCHOPNOSTÍ ŠTĚNĚTE

Vítěz Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC) (výborně), Colete Ku-Ma-Ku (CCOC) (výborně)

2. Clary Ku-Ma-Ku (CCOC) (velmi dobře)

3. Dynastia Dalla Grizzly bear (dobře)

 

PERFORMANCE

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - nezadáno

 

4. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

2. Zlatko Lištička (CCOC)

 

5. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

 

VÍTĚZOVÉ víceboje

 

TOP BABY - Clary Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. Cambell Ku-Ma-Ku (CCOC)

3. Colete Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

TOP PUPPY - Nej Liška Lištička (CCOC)

2. Navarro Lištička (CCOC)

 

TOP OPEN class, TOP DOG CCOC - Zlatko Lištička (CCOC)

2. Diabllo iz Petra Velikog

3. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC)

 

TOP VETERAN - MsE. Top Lištička


OBEDIENCE - vítězové

BEST Obedience - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. Zlatko Lištička (CCOC)

3. Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ: Colete Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

 

11.3.2017, Dobříš - 57. MLD-E CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Dacota Dalma Grizzly bear (CCOC), 3. Cumbia Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg, 3. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog + Monika, 2. Diabllo iz Petra Velikog + Monika, 3. Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole


Open/třída Gentlemen:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. Hurrikan Lištička (CCOC) + Majo, 3. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Cumbia Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Custodio Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Camus Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg, 3. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Diabllo iz Petra Velikog, 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

2. cena - Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena - Zlatko Lištička (CCOC), Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

PERFORMANCE

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. GMsE. Godzzilla iz petra Velikog, 3. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

4.výkonnostní  kategorie/ psi:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

 

5. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Zlatko Lištička (CCOC)


CENA ROZHODČÍCH

Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

11.2.2017, Dobříš - 56. MLD-E CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby (7 štěňat!):

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. Dorotka Grizzly bear (CCOC), 3. Darkness Debbie Grizzly bear (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Gray-gold Lištička (CCOC), 3. Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg

 

Open/Ladies:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog + Monika, 2. Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole, 3. Valentino Lištička (CCOC) + Nicole


Open/Gentlemen:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, 2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 3. MsA.MsE. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies:

Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. MsA.MsE. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo

 

HANDLING

Baby:

Vítěz - Dangerous Daiquiri Grizzly bear (CCOC), 2. Darkness Debbie Grizzly bear (CCOC), 3. Clary Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg, 2. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 3. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog, 2. Alagjoz Lištička (CCOC), 3. Oxana Mount Chán

 

OBEDIENCE

1. cena - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. cena - Baltazar Lištička (CCOC)

další pes nesplnil bodové limity

 

PERFORMANCE

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - nezadáno

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC), 2. nezadáno

 

4.výkonnostní  kategorie/psi:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

 

5. výkonnostní kategorie/ psi:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC), 2. Valentino Lištička (CCOC)

 

BEST EXTERIOR

nultá třída: Cumbia Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., Super Baby, Colete Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.Super Baby, Dangerous Daiquiri Grizzly bear (CCOC) - 3., Camus Ku-Ma-Ku (CCOC) - 4., Darkness Debbie Grizzly bear (CCOC) - 5., dvě další štěňata neposouzena

třída A, psi: Navarro Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída A, feny: Nej Liška Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída B, psi: Malchik Brutalny iz Altajskogo kovcheg - 1., BIC

třída C, psi: Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC

třída C, feny: Catastrophy Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC

třída D, feny: Gray-gold Lištička (CCOC) - 1., BIC, Oxana Mount Chán - 2., Res.BIC

třída E, psi: Diabllo iz Petra Velikog - 1., BIC, Baltazar Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída F, psi: Zeleznik Lištička (CCOC) - 1., BIC, Valentino Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída F, feny: Alagjoz Lištička (CCOC) - 1., BIC, Best female, Best dog, MsA.MsE. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC

třída G, psi: MsA.MsE. Marshal Lištička - 1., BIC, Best male

CENA ROZHODČÍCH

Baltazar Lištička (CCOC), Valentino Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

7.1.2017, Dobříš - 55. MLD CCOC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Nej Liška Lištička (CCOC), 2. nezadáno

 

Junior:

Vítěz - Oxana Mount Chán, 2. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog + Monika, 2. Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole, 3. Diabllo iz Petra Velikog + Monika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk, Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC) + Nicole, 2. GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog + Monika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

 

HANDLING

Baby: Vítěz - nezadáno

 

Junior:

Vítěz - Catastrophy Grizzly bear (CCOC), 2. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

 

Open:

Vítěz - GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog, 2. Fatima, 3. Alagjoz Lištička (CCOC)

 

PERFORMANCE

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC), 2. Fatima, 3. nezadáno

 

4. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog, 2. Zlatko Lištička (CCOC)

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

2. cena: Fatima, Baltazar Lištička (CCOC)

3. cena: Zlatko Lištička (CCOC), Alagjoz Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Darkness Debbie Grizzly bear (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

Vítězové 2016

 

10.12.2016, Dobříš - 54. MLD-E CCOC

 

BEST EXTERIOR

nultá třída: Nej Liška Lištička (CCOC) - Super baby

třída B, psi: Crazy Wolf Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC

třída D, feny: Gray-gold Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída E, psi: Diabllo iz Petra Velikog - 1., BIC, Best male, Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC, Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC) - 3., Baltazar Lištička (CCOC) - 4.

třída E, feny: GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog - 1., BIC

třída F, psi: MsA. Nicolas de Bolintin - 1., BIC

třída F, feny: MsA. Adelle Ku-Ma-Ku(CCOC) - 1., BIC, Best female, Best dog

třída G, psi: MsA.MsE. Marshal Lištička - 1., BIC

třída G, feny: MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička - 1., BIC

třída H, psi: GMsE.KCh. Regent Lištička - 1., BIC

třída H, feny: Ingu Lištička - 1., BIC

 

AGILITY/ BĚH

Baby:

Vítěz - Leo Lištička (CCOC)

 

Junior:

Vítěz - Gray-gold Lištička (CCOC)

 

Open/ Ladies:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog + Monika, 2. Fatima + Marie, 3. MsA. Nicolas de Bolintin + Magda

 

Open/ Gentlemen:

Vítěz - MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo, 2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 3. - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) + Michael

 

Veteran:

Vítěz - Ingu Lištička, 2. GMsE.KCh. Regent Lištička

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička + Magda, 2. Fatima + Marie, 3. GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog + Nicole, Miky (velšteriér) + Petra

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsE.MsA. Marshal Lištička + Ivo, 2. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo, 3. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) + Michael

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Gray-gold Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog, 2. GMsE. Godzzilla iz Petra Velikog, 3. MsA. Nicolas de Bolintin

 

PERFORMANCE

1. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Ingu Lištička

 

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Fatima, 2. MsA. Godzzilla iz Petra Velikog, 3. Baltazar Lištička (CCOC)

 

4. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Diabllo iz Petra Velikog, 3. Nicolas de Bolintin

 

4. výkonnostní kategorie/feny:

Vítěz - Cleofáša Badoza, 2. nezadáno

 

5. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička

 

5. výkonnostní kategorie/feny:

Vítěz - nezadáno

 

6. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. GMsE.KCh. Regent Lištička

 

OBEDIENCE

2. cena: Nicolas de Bolintin

3. cena: Baltazar Lištička (CCOC), Fatima, MultiMs.GMsA.GMsE. Grácie Lištička

 

CENA DIVÁKŮ

Nej Liška Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

 

5.11.2016, Dobříš - 53. MLD CCOC

 

HANDLING
Junior: Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. nezadáno
Open: Vítěz - Fatima, 2.
Baltazar Lištička (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Leo Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - Fatima + Marie, 2. Baltazar Lištička (CCOC) + Petra, Miky (velšteriér) + Petra


AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - Miky (velšteriér) + Petra

 

PERFORMANCE

2. kategorie/psi: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC), 2. Fatima, 3. Hurrikan Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena: Fatima

3. cena: Cipísek Grizzly bear (CCOC), Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Fatima

 

CENA DIVÁKŮ

Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

22.10.2016, Dobříš - 8. VLD CCOC (BEST Exterior, 3. Víceboj CCOC, samostatná soutěž Obedience)

 

BEST EXTERIOR

třída B, psi: Kommissar Lištička (CCOC) - 1., BIC, Best male, Cipísek Grizzly bear (CCOC) - 2., Res.BIC

třída B, feny: Catastrophy Grizzly bar (CCOC) - 1., BIC

třída C, feny: Joulin Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída D, feny: MsE. Godzzilla iz Petra Velikog - 1., BIC, Best female, Best dog, Gray-gold Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída E, psi: Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC, Diabllo iz Petra Velikog - 3., Baltazar Lištička (CCOC) - 4.

třída E, feny: MsA. Adelle Ku-Ma-Ku(CCOC) - 1., BIC

třída F, psi: Valentino Lištička - 1., BIC, Zeleznik Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída G, psi: MsA.MsE. Marshal Lištička - 1., BIC

třída G, feny: MultiMs.GMsA. Grácie Lištička - 1., BIC

třída H, psi: GMsE.KCh. Regent Lištička - 1., BIC

třída H, feny: Ingu Lištička - 1., BIC

 

AGILITY XL

Junior:

Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. - MsE. Godzzilla iz Petra Velikog

3. - Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

4. - Gray-gold Lištička (CCOC)

5. - Kommissar Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - Fatima + Marie

2. - MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

3. - Diabllo iz Petra Velikog + Monika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) + Michael

3. Baltazar Lištička (CCOC) + Zbyněk

4. Valentino Lištička (CCOC) + Marek K.

5. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) + Ivo

 

Veteran:

Vítěz - Ingu Lištička

2. GMsE.KCh. Regent Lištička

 

HANDLING

Junior:

Vítěz - Gray-gold Lištička (CCOC)

2. Cipísek Grizzly bear (CCOC)

3. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

4. Joulin Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

2. Fatima

3. MultiMs. Grácie Lištička

4. GMsE.KCh. Regent Lištička

5. Ingu Lištička

6. Zeleznik Lištička

7. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

8. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

9. Baltazar Lištička (CCOC)

 

PROVĚRKA SCHOPNOSTÍ ŠTĚNĚTE:

Vítěz Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC) (velmi dobře)

2. Catastrophy Grizzly bear (CCOC) (velmi dobře)

3. Kommissar Lištička (CCOC) (dobře)

 

PERFORMANCE

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

2. MsA.MsE. Marshal Lištička (CCOC)

3. Diabllo iz Petra Velikog

4. MultiMs.GMsA. Grácie Lištička

5. MsE. Godzzilla iz Petra Velikog

6. Ingu Lištička

7. Fatima

Joulin Lištička (CCOC) - diskv.

 

4. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

3. GMsE.KCh. Regent Lištička

4. Valentino Lištička (CCOC)

 

4. výkonnostní kategorie/feny:

MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) - bez umístění (pád)

 

VÍTĚZOVÉ víceboje

 

TOP PUPPY - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

3. Kommissar Lištička (CCOC)

 

TOP JUNIOR - MsE. Godzzilla iz Petra Velikog

2. Gray-gold Lištička (CCOC)

3. Joulin Lištička (CCOC)

 

TOP OPEN class - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. MsA.MsE. Marshal Lištička

3. MultiMs.Grácie Lištička

 

TOP VETERAN, TOP DOG CCOC - GMsE.KCh. Regent Lištička

2. Ingu Lištička

 

OBEDIENCE

BEST Obedience - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC)

2. Fatima

3. Ingu Lištička

 

CENA DIVÁKŮ

Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

 

10.9.2016, Dobříš - 52. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Kommissar Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - nezadáno

Open: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Kommissar Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. Baltazar Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P., 2. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

Open/Ladies: Vítěz - Fatima + Marie, 2. Burák (rtw.) + Marie


AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P., 2. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

Open/Ladies: Vítěz - Burák (rtw.) + Marie

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC)

2. kategorie: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC), 2. nezadáno

4. kategorie/psi: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC)

 

OBEDIENCE

1. cena: Fatima

2. cena: Zlatko Lištička (CCOC), Cipísek Grizzly bear (CCOC)

3. cena: Kommissar Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Kommissar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Kommissar Lištička (CCOC)

 

 

13.8.2016, Dobříš - 51. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Kommissar Lištička (CCOC)
Open: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. Fatima, 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Cipísek Cáfa Grizzly bear (CCOC), 2. Kommissar Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - Zeleznik Lištička (CCOC) + Standa

Open/Ladies: Vítěz - Fatima + Marie, Eny (španělský galgo) + Monika, 2. Alma Grizzly bear + Monika, 3. Sharon Lištička (CCOC) + Monika

Veteran: GMsE.KCh. Regent Lištička


AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - Alma Grizzly bear + Monika, 2. Sharon Lištička (CCOC) + Monika, 3. MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

 

PERFORMANCE

2. kategorie: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC), 2. Hero Lištička (CCOC)

4. kategorie/psi: Vítěz - GMsE.KCh. Regent Lištička

4. kategorie/feny: Vítěz - nezadáno

 

OBEDIENCE

3. cena: MsA. Nicolas de Bolintin, MultiMs.GMsA. Grácie Lištička, Baltazar Lištička (CCOC), Miki (velšteriér)

 

CENA ROZHODČÍCH

Baltazar Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Leo Lištička (CCOC)

 

 

2.7.2016, Dobříš - 50. MLD CCOC

 

HANDLING

Junior: Vítěz - MsE. Godzzilla iz Petra Velikg, 2. Hurrikan Lištička (CCOC), 3. nezadáno

Open: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. nezadáno

 

AGILITY/ BĚH

Junior: Vítěz - MsE. Godzzilla iz Petra Velikog, 2. Diabllo iz Petra Velikog, 3. Hurrikan Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - Panenka Lištička (CCOC) + Karel jr.

Open/Ladies: Vítěz - Alma Grizzly bear + Monika, Eny (španělský galgo) + Monika

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - Alma Grizzly bear + Monika, Eny (španělský galgo) + Monika

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - MsE. Godzzilla iz Petra Velikog

2. kategorie: Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog, 2. Panenka Lištička (CCOC), 3. Hero Lištička (CCOC)

4. kategorie/feny: Vítěz - Alma Grizzly bear

 

CENA ROZHODČÍCH

Joulin Lištička (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Kommissar Lištička (CCOC)

 

 

4.6.2016, Dobříš - 49. MLD CCOC

 

HANDLING

Junior: Vítěz - Godzzilla iz Petra Velikg, 2. Oxana Mount Chán

Open: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC). 2. Alma Grizzly bear, 3. Diabllo iz Petra Velikog

 

AGILITY/ BĚH

Junior: Vítěz - Governor Lištička (CCOC), 2. Godzzilla iz Petra Velikog, 3. Diabllo iz Petra Velikog

Open/Gentlemen: Vítěz - Valentino Lištička (CCOC) + Marek K., 2. Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S.

Open/Ladies: Vítěz - Alma Grizzly bear + Monika, 2. Anhydrid Grizzly bear + Nicole

Veteran: Vítěz - GMsE.KCh. Regent Lištička

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC) + Marek S., 2. - nezadáno

Open/Ladies: Vítěz - Alma Grizzly bear + Monika

 

OBEDIENCE

1. cena - Zlatko Lištička (CCOC)

další psi nesplnili bodové limity

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

2. kategorie: Vítěz - Valentino Lištička (CCOC), 2. Anhydrid Grizzly bear, 3. Godzzilla iz Petra Velikog

4. kategorie/psi: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. GMsE.KCh. Regent Lištička

4. kategorie/feny: Vítěz - Alma Grizzly bear

 

CENA ROZHODČÍCH

Zlatko Lištička (CCOC), Diabllo iz Petra Velikog

 

CENA DIVÁKŮ

Catastrophy Grizzly bear (CCOC)

 

 

7.5.2016, Dobříš - 48. MLD CCOC

 

HANDLING

Open: Vítěz - MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC), 2. Zeleznik Lištička (CCOC), 3. MsA. Nicolas de Bolintin

 

AGILITY/ BĚH

Junior: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - MsA. Nicolas de Bolintin + Magda, 2. MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - Nindža Lištička + Ivo, Buldoček (francouzský buldoček) + Jan S., 2. MsA. Bruno Grizzly bear + Martin P.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - MsA. Nicolas de Bolintin + Magda, 2. MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P., 2. Buldoček (francouzský buldoček) + Jan S.

 

OBEDIENCE

3. cena - MsA. Nicolas de Bolintin

další psi nesplnili bodové limity

 

CENA ROZHODČÍCH

Baltazar Lištička (CCOC)

 

 

2.4.2016, Dobříš - 47. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Oxana Mount Chán, 2. Hurrikan Lištička (CCOC), 3. Hero Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. Oxana Mount Chán, 3. nezadáno

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. nezadáno

Open/Gentlemen: Vítěz - Yorica Lištička (CCOC) + Karel sen., 2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

 

OBEDIENCE

psi nesplnili bodové limity

 

PERFORMANCE

4. kategorie/psi: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Zeleznik Lištička (CCOC)

 

 

19.3.2016, Dobříš - 46. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. Oxana Mount Chán, 3. Hero Lištička (CCOC)

Open: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. MultiMs.GMsA. Grácie Lištička, 3. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Oxana Mount Chán, 2. Hurrikan Lištička (CCOC), 3. Hero Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. Yorica Lištička (CCOC) + Karel sen., 3. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda, 2. MsA. Nicolas de Bolintin + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

 

OBEDIENCE

3. cena - Zlatko Lištička (CCOC)

další psi nesplnily bodové limity

 

PERFORMANCE

4. kategorie/feny: Vítěz - MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

4. kategorie/psi: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. MsA.MsE. Marshal Lištička, 3. Zlatko Lištička (CCOC)

 

CENA ROZHODČÍCH

Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

MsA.MsE. Marshal Lištička

 

 

13.2.2016, Dobříš - 45. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Hurrikan Lištička (CCOC), 2. Hero Lištička (CCOC), 3. General  Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Baltazar Lištička (CCOC)

Open: Vítěz - MutiMs.GMsA. Grácie Lištička, 2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Governor Lištička (CCOC), 2. Hurrikan Lištička (CCOC), 3. General Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Yorica Lištička (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs.GMsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - MutiMs. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P., 2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

 

OBEDIENCE

psi nesplnili bodové limity

 

PERFORMANCE

4. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička, 2. nezadáno

5. kategorie: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

BEST EXTERIOR

nultá třída: Hero Lištička (CCOC) - 1., Super baby, Hurrikan Lištička (CCOC) - 2., Res.Super baby

třída C, psi: Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, Baltazar Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída D, psi: Zeleznik Lištička (CCOC) - 1., BIC, BEST MALE, BEST DOG

třída D, feny: Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) - 1., BIC, BEST FEMALE

třída F, psi: MsA. Bruno Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC

třída G, psi: MsA.MsE. Marshal Lištička - 1., BIC

třída G, feny: MultiMs. Grácie Lištička - 1., BIC

 

CENA ROZHODČÍCH

Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

CENA DIVÁKŮ

Zeleznik Lištička (CCOC)

 

 

16.1.2016, Dobříš - 44. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - General Lištička (CCOC), 2. Gray-gold Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Godzzilla Iz Petra Velikog, 2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Diabllo Iz Petra Velikog

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. Duke Lištička, 3. MultiMs. Grácie Lištička

 

AGILITY/ BĚH

Baby: Vítěz - Gray-gold Lištička (CCOC), 2. General Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Alagjoz (CCOC), 3. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda, 2. MsE.KCh. Regent Lištička + Monika

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Cumbia del Morlaco + Ivo, 2. Valentino Lištička (CCOC) + Marek K., 3. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

 

AGILITY/ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Cumbia del Morlaco + Ivo, 2. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

 

OBEDIENCE

1. cena - nezadáno

2. cena - nezadáno

3. cena - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - nezadáno

2. kategorie: Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC), 2. Anhydrid Grizzly bear, 3. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

4. kategorie: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

6. kategorie: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička

 

CENA ROZHODČÍCH

MsE.KCh. Regent Lištička, Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

 

Vítězové 2015

 

5.12.2015, Dobříš - 43. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - nezadáno

Junior: Vítěz - Diabllo Iz Petra Velikog, 2. Godzzilla Iz Petra Velikog

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. Zeleznik Lištička (CCOC) + Lara, 3. MultiMs. Grácie Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Godzzilla Iz Petra Velikog

Junior: Vítěz - Diabllo Iz Petra Velikog, 2. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda, Lara + Jana, 2. MsA.MsE. Regent Lištička + Monika

Open/Gentlemen: Vítěz - Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin

 

PERFORMANCE

4. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Regent Lištička

 

NEJ SYMPAŤÁK

Gray-gold Lištička (CCOC)

 


21.11.2015, Dobříš - 42. MLD CCOC

 

HANDLING

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. nezadáno

Open: Vítěz - nezadáno

 

AGILITY

Junior: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open/Ladies: Vítěz - Nicolas de Bolintin + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Cumbia del Morlaco + Ivo

 

 

10.10.2015, Dobříš - 7. VLD CCOC (BEST Exterior, 2. Víceboj CCOC)

 

BEST EXTERIOR

třída A, feny: Godzzilla Iz petra Velikog - 1., BIC

třída B, psi: Diabllo Iz Petra Velikog - 1., BIC, Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) - 2., Res.BIC

třída B, feny: Alagjoz Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída C, psi: Zeleznik Lištička (CCOC) - 1., BIC, Zlatko Lištička (CCOC) - 2., Res.BIC

třída C, feny: Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) - odstoupila (neukázala zuby)

třída D, psi: Valentino Lištička (CCOC) - 1., BIC

třída E, psi: Bruno Grizzly bear (CCOC) - 1., BIC, Anhydrid Grizzly bear - 2., Res.BIC

třída E, feny: Alma Grizzly bear - 1., BIC

třída F, psi: MsE.KCh. Regent Lištička - 1., BIC, BM, MsA.MsE. Marshal Lištička - 2., Res.BIC

třída F, feny: MultiMs. Grácie Lištička - 1., BIC, BF, BEST DOG

třída G, feny: Cleofáša Badoza - 1.

třída H, psi: Kavkaz Lištička - 1., BIC

třída H, feny: Ingu Lištička - 1., BIC

 

AGILITY XL

Baby: Vítěz - Godzzilla Iz Petra Velikog

 

Junior:

Vítěz - MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

3. Zlatko Lištička (CCOC)

4. Alagjoz Lištička (CCOC)

5. Diabllo Iz Petra Velikog

6. Zeleznik Lištička (CCOC)

7. Baltazar Lištička (CCOC)

 

Open/Ladies:

Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda

2. MsE.KCh. Regent Lištička + Monika

 

Open/Gentlemen:

Vítěz - Valentino Lištička (CCOC) + Marek K.

2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

3. Alma Grizzly bear + Radek S.

4. Bruno Grizzly bear + Martin P.

5. Anhydrid Grizzly bear + Marek K.

 

Veteran:

Vítěz - Kavkaz Lištička

diskvalifikace - Ingu Lištička

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Godzzilla Iz Petra Velikog

 

Junior:

Vítěz - Diabllo iz Petra Velikog

2. Zeleznik Lištička (CCOC)

3. Zlatko Lištička (CCOC)

4. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

5. Alagjoz Lištička (CCOC)

6. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

7. Baltazar Lištička (CCOC)

 

Open:

Vítěz - Alma Grizzly bear

2. MsE.Kch. Regent Lištička

3. MultiMs. Grácie Lištička

4. Ingu Lištička

5. Bruno Grizzly bear (CCOC)

6. Kavkaz Lištička

 

PROVĚRKA SCHOPNOSTÍ ŠTĚNĚTE:

Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC) (výborně)

2. Baltazar Lištička (CCOC) (výborně)

3. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC) (dobře)

 

PERFORMANCE

2. výkonnostní kategorie:

Vítěz - Anhydrid Grizzly bear

2. Zlatko Lištička (CCOC)

3. Alma Grizzly bear

4. MsA.MsE. Marshal Lištička

5. MsA. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

6. Ingu Lištička

 

4. výkonnostní kategorie/psi:

Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička 

 

4. výkonnostní kategorie/feny:

Vítěz - Cleofáša Badoza

 

VÍTĚZOVÉ víceboje

TOP BABY - Godzilla Iz Petra Velikog

 

TOP PUPPY - Diabllo Iz Petra Velikog

2. Alagjoz Lištička (CCOC)

3. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

TOP JUNIOR - Zlatko Lištička (CCOC)

2. Valentino Lištička (CCOC)

3. Zeleznik Lištička (CCOC)

 

TOP OPEN class, TOP DOG CCOC - MsE.Kch. Regent Lištička

2. Alma Grizzly bear

3. MultiMs.Grácie Lištička

 

TOP VETERAN - Kavkaz Lištička

2. Ingu Lištička

 

NEJ SYMPAŤÁK

Godzzilla Iz Petra Velikog

 

 

12.9.2015, Dobříš - 41. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Baltazar Lištička (CCOC) + Perla (saluki), 2. Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC)

Junior: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open: Vítěz - nezadáno

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Baltazar Lištička (CCOC), 3. Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) + Perla (saluki)

Junior: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Yorica Lištička (CCOC) + Adenka (saluki)

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička

 

NEJ SYMPAŤÁK

Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

 

15.8.2015, Dobříš - 40. MLD CCOC

 

HANDLING

Junior: Vítěz - Zeleznik Lištička (CCOC), 2. Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. nezadáno

Junior: Vítěz - Valentino Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. Panenka Lištička (CCOC) + Karel jr., 3. Anhydrid Grizzly bear + Marek K.

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda, 2. Nicolas de Bolintin + Magda

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Anhydrid Grizzly bear, 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Valentino Lištička (CCOC)

2. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička

 

OBEDIENCE

1. cena - Nicolas de Bolintin

2. cena - MultiMs. Grácie Lištička

 

NEJ SYMPAŤÁK

Panenka Lištička (CCOC)

 

 

18.7.2015, Dobříš - 39. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

Junior: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička, 2. Top Lištička, 3. Bruno Grizzly bear (CCOC)

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

Junior: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Yorica Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda, 2. Nicolas de Bolintin + Magda, 3. Top Lištička + Diana

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz -  MsA.MsE. Marshal Lištička, 2. Duke Lištička

2. kategorie: Vítěz - nezadáno

 

OBEDIENCE

1. cena - Nicolas de Bolintin

 

NEJ SYMPAŤÁK

Blasser Ku-Ma-Ku (CCOC)

 

 

20.6.2015, Dobříš - 38. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Diabllo Iz Petra Velikog, 2. Alagjoz Lištička (CCOC), 3. Baltazar Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Zeleznik Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. nezadáno

Open: Vítěz - SAO Lara, MultiMs. Grácie Lištička, 2. MsE.KCh. Regent Lištička, 3. Bruno Grizzly bear (CCOC)

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC), 2. Baltazar Lištička (CCOC), 3. Diabllo Iz Petra Velikog

Junior: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Valentino Lištička (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo, 2. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Martin P.

Open/Ladies: Vítěz - SAO Lara + Jana, MultiMs. Grácie Lištička + Magda, 2. Nicolas de Bolintin + Magda, 3. Alma Grizzly bear + Monika

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

2. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička, 2. MsE.KCh. Regent Lištička, 3. Alma Grizzly bear

 

OBEDIENCE

2. cena - Nicolas de Bolintin

 

 

30.5.2015, Dobříš - 37. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Diabllo Iz Petra Velikog, 2. Alagjoz Lištička (CCOC), 3. Bogart Ku-Ma-Ku (CCOC)

Junior: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. nezadáno

Open: Vítěz - Duke Lištička, 2. Alma Grizzly bear, 3. Nicolas de Bolintin

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Alagjoz Lištička (CCOC), 2. Baltazar Lištička (CCOC), 3. Diabllo Iz Petra Velikog

Junior: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Yorica Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: VítězAlma Grizzly bear + Radek S., 2. MsA.MsE. Marshal Lištička + Ivo

Open/Ladies: Vítěz - MultiMs. Grácie Lištička + Magda, 2. Nicolas de Bolintin + Magda, 3. Sharon Lištička + Monika

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - MsA.MsE. Marshal Lištička, 2. Valentino Lištička (CCOC), 3. nezadáno

2. kategorie: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. nezadáno

 

OBEDIENCE

1. cena - Nicolas de Bolintin, 2. cena - Zlatko Lištička (CCOC)

 

 

4.4.2015, Dobříš - 36. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Zeleznik Lištička (CCOC), 3. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC)

Junior: Vítěz - nezadáno

Open: Vítěz - Bruno Grizzly bear (CCOC), 2. Anhydrid Grizzly bear, 3. Layla

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Valentino Lištička (CCOC), 2. Yorica Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - Cumbia del Morlaco + Ivo, 2. Layla + Milan, 3. Marshal Lištička + Ivo

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vítěz - Cumbia del Morlaco

2. kategorie: Vítěz - Marshal Lištička, 2. Anhydrid Grizzly bear, 3. Layla

 

OBEDIENCE

Vítěz - nezadáno, 2. nezadáno, 3. Zlatko Lištička (CCOC)

 

NEJ SYMPAŤÁK

Zeleznik Lištička (CCOC)

 

 

14.3.2015, Dobříš - 35. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Zeleznik Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - nezadáno

Open: Vítěz - Cumbia del Morlaco

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Zeleznik Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Yorica Lištička (CCOC)

Open/Gentlemen: Vítěz - Marshal Lištička + Ivo, 2. Cumbia del Morlaco + Ivo, 3. Fjodor Car ze Žďárských lesů + Petr

 

NEJ SYMPAŤÁK

Zeleznik Lištička (CCOC)

 

 

14.2.2015, Dobříš - 34. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Zlatko Lištička (CCOC), 2. Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 3. Zeleznik Lištička (CCOC)

Open: Vítěz - Pablo Lištička (CCOC) + Lara, 2. Fjodor Car ze Žďárských lesů, 3. nezadáno

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC), 2. Zlatko Lištička (CCOC), 3. Yorica Lištička (CCOC)

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Bruno Grizzly bear (CCOC) + Lara
Open/Gentlemen: Vítěz - Fjodor Car ze Žďárských lesů + Petr

 

NEJ SYMPAŤÁK

Zeleznik Lištička (CCOC)

 

 

17.1.2015, Dobříš - 33. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Adelle Ku-Ma-Ku, 2. nezadáno
Junior: Vítěz - nezadáno

Open: Vítěz - Bruno Grizzly bear + Lara

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Yorica Lištička, 2. Adelle Ku-Ma-Ku, 3. Zeleznik Lištička

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Bruno Grizzly bear + Lara, 3. Vilém Lištička
Open/Gentlemen: Vítěz - Marshal Lištička + Ivo

 

NEJ SYMPAŤÁK

Adelle Ku-Ma-Ku

 

 

Vítězové 2014

 

27.12.2014, Dobříš - 32. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Zlatko Lištička, 2. Zeleznik Lištička, 3. nezadáno
Junior: Vítěz - Nicolas de Bolintin

Open: Vítěz - MsA.MsH. Grácie Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Zeleznik Lištička, 2. Zlatko Lištička, 3. Yorica Lištička + Adelle Ku-Ma-Ku

Junior: Vítěz - Nicolas de Bolintin
Open/Ladies: Vítěz - MsA.MsH. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - Marshal Lištička + Ivo, 2. MsA. Ghaada Lištička + Ivo

 

 

15.11.2014, Dobříš - 31. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz -  Valentino Lištička
Junior: Vítěz - Nicolas de Bolintin, 2. Anhydrid Grizzly bear, 3. Bruno Grizzly bear

Open: Vítěz - MsA.MsH. Grácie Lištička, 2. Cumbia del Morlaco, 3. Panenka Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Valentino Lištička

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Nicolas de Bolintin, 3. Anhydrid Grizzly bear
Open/Ladies: Vítěz - MsA.MsH. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - Marshal Lištička + Ivo, 2. Fjodor Car ze Žďárských lesů + Petr

 

 

11.10.2014, Dobříš - 6. VLD CCOC (BEST Exterior, 1. Víceboj CCOC)

 

6. Velký Liščí den CCOC (s BEST Exterior a 1. Vícebojem CCOC)

 

BEST EXTERIOR

Třída A, psi: 1., BIC - Vendelín Lištička, 2. Valentino Lištička

Třída B, psi: 1., BIC - Nicolas de Bolintin

Třída C, psi: 1., BIC, BM - Bruno Grizzly bear, 2., Res.BIC - Anhydrid Grizzly bear

Třída C, feny: 1., BIC - Alma Grizzly bear, 2., Res.BIC - Cumbia del Morlaco, 3. Sharon Lištička
Třída F, feny: 1., BIC, BF, BD - MsA. Grácie Lištička
Třída G, psi: 1., BIC - MsE.KCh. Regent Lištička, 2., Res.BIC - Kavkaz Lištička
Třída H, psi: 1., BIC - Ch. Nocznyj Hunhuz Echinus

 

AGILITY XL

Baby: Vítěz - Vendelín Lištička

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Bruno Grizzly bear, 3. Alma Grizzly bear
Open/Ladies: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda, 2. MsE.KCh. Regent Lištička + Monika

Open/Gentlemen: Vítěz - Kavkaz Lištička + Václav, 2. Layla + Milan

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Vendelín Lištička, 2. Valentino Lištička

Junior: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. Cumbia del Morlaco, 3. Nicolas de Bolintin

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. MsA. Grácie Lištička, 3. Layla

 

PERFORMANCE

2. kategorie: Vítěz - Layla, 2. MsE.KCh. Regent Lištička, 3. Alma Grizzly bear

 

Vítězové víceboje

TOP BABY, divácká cena NEJ sympaťák - Vendelín Lištička

TOP PUPPY - Nicolas de Bolintin

TOP JUNIOR - Alma Grizzly bear

TOP OPEN class, TOP DOG CCOC - MsE.KCh. Regent Lištička

 

 

20.9.2014, Dobříš - 30. MLD CCOC

 

HANDLING

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Nicolas de Bolintin, 3. Urhan Jake Lištička

Open: Vítěz - MsA. Grácie Lištička, 2. Kavkaz Lištička

 

AGILITY

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Nicolas de Bolintin + Sára, 3. Urhan Jake Lištička
Open/Ladies: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - Marshal Lištička + Ivo, 2. Kavkaz Lištička + Václav

 

 

23.8.2014, Dobříš - 29. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Urhan Jake Lištička

Junior: Vítěz - Nicolas de Bolintin, 2. Cumbia del Morlaco

Open: Vítěz - Urhan Lištička, 2. MsA. Grácie Lištička, 3. MsA. Ghaada Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Urhan Jake Lištička

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Nicolas de Bolintin

Open/Ladies: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda

Open/Gentlemen: Vítěz - MsA. Ghaada Lištička + Ivo, 2. Marshal Lištička + Ivo, 3. Urhan Lištička + Sláva

 

 

26.7.2014, Dobříš - 28. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Urhan Jake Lištička

Junior: Vítěz - Nicolas de Bolintin, 2. Cumbia del Morlaco

Open: Vítěz - Duke Lištička, 2. MsA. Grácie Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Urhan Jake Lištička

Junior: Vítěz - Cumbia del Morlaco, 2. Nicolas de Bolintin

Open/Dámy: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda, 2. Marshal Lištička + Eva K.

 

 

28.6.2014, Dobříš - 27. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Nicolas de Bolintin

Junior: Vítěz - Alma Grizzly Bear, 2. Sharon Lištička, 3. Bruno Grizzly bear

Open: Vítěz - Urhan Lištička, 2. MsH. Czech Nufira, 3. MsA. Grácie Lištička

 

AGILITY

Baby: Vítěz - Nicolas de Bolintin

Junior: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. Bruno Grizzly bear, 3. Andy Grizzly bear

Open/Dámy: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda, 2. MsP. Black and white Lištička + Ivana, 3. Krasivyj Jake Lištička + Marcela

Open/Páni: Vítěz - Layla + Milan, 2. MsH. Czech Nufira + Martin K., 3. Urhan Lištička + Sláva

 

 

17.5.2014, Dobříš - 26. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Nicolas de Bolintin

Junior: Vítěz - Bruno Grizzly Bear

Open: Vítěz - MsP. Black and white Lištička, 2. MsA. Grácie Lištička, 3. Kavkaz Lištička


AGILITY

Baby: Vítěz - Nicolas de Bolintin

Junior: Vítěz - Bruno Grizzly Bear

Open/Dámy: Vítěz - MsA. Grácie Lištička + Magda, 2. MsP. Black and white Lištička + Ivana

Open/Páni: Vítěz - Renard Lištička + Radek, 2. Kavkaz Lištička + Václav, 3. MsH. Czech Nufira + Martin K.

 

 

19.4.2014, Dobříš - 25. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Alma Grizzly bear, 2. Nicolas de Bolintin, 3. Safír Lištička

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. Grácie Lištička, 3. Layla


AGILITY

Baby: Vítěz - Safír Lištička, 2. Bruno Grizzly Bear, 3. Sharon Lištička

Open/Dámy: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička + Monika, 2. Grácie Lištička + Magda, 3. Marshal Lištička + Eva K.

 

NEJ SYMPAŤÁK

Nicolas de Bolintin

 

 

22.3.2014, Dobříš - 24. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Safír Lištička, 2. Alma Grizzly Bear, 3. Bruno Grizzly Bear

Open: Vítěz - Czech Nufira, 2. MsE.KCh. Regent Lištička, 3. Grácie Lištička

AGILITY

Baby: Vítěz - Safír Lištička, 2. Bruno Grizzly Bear, 3. Sharon Lištička

Open/Dámy: Vítěz - Grácie Lištička + Magda, 2. MSP. Black and white Lištička + Ivana, 3. Top Lištička + Diana

Open/Páni: Vítěz - Layla + Milan, 2. Marshal Lištička + Ivo, 3. Czech Nufira + Martin K.

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vitěz - Jupiter Lištička, 2. nezadáno

2. kategorie: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. nezadáno

4. kategorie: Vítěz - nezadáno

 

NEJ SYMPAŤÁK

Nicolas de Bolintin

 

 

22.2.2014, Dobříš - 23. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - Alma Grizzly Bear, 2. Bruno Grizzly Bear, 3. Borůvka Grizzly Bear

Junior: Vítěz - Praga Lištička, 2. Pablo Lištička

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. Czech Nufira, 3. Kavkaz Lištička

AGILITY

Baby: Vítěz - Alma Grizzly Bear, 2. Sharon Lištička, 3. Bruno Grizzly Bear

Junior: Vítěz - Praga Lištička, 2. Pablo Lištička

Open/Dámy: Vítěz - Grácie Lištička + Magda, 2. MsE.KCh. Regent Lištička + Monika, 3. MSP. Black and white Lištička + Ivana

Open/Páni: Vítěz - Drago + Petr, 2. MsA. Ghaada Lištička + Ivo, 3. Marshal Lištička + Ivo

 

PERFORMANCE

1. kategorie: Vitěz - MsE.KCh. Regent Lištička

2. kategorie: Vítěz - Fort Lištička

5. kategorie: Vítěz - Drago

 


25.1.2014, Dobříš - 22. MLD CCOC

 

HANDLING

Baby: Vítěz - nezadáno

Junior: Vítěz - nezadáno

Open: Vítěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2. Czech Nufira, 3. nezadáno

AGILITY

Baby: Vítěz - Dexter

Junior: Vítěz - Fjodor Car ze Žďárských lesů
Open/Dámy: Vítěz -
Grácie Lištička + Magda, 2. Drago + Míša, 3. MSP. Black and white Lištička + Ivana

Open/Páni: Vítěz - Renard Lištička + Radek, 2. Victoria Lištička + Radek


PERFORMANCE

1. kategorie: Vitěz - MsE.KCh. Regent Lištička, 2.