Socializační trénink

 

Socializační trénink je nezbytnou součástí přípravy pracovních psů. Probíhá i v rámci tréninkových MLD v Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to v rozličných formách. Týká se štěňátek i dospělých psů. Jde-li např. o trénink v nekonfliktní skupině lidí, cílem je dosáhnout klidného, ale současně velmi pozorného projevu, při němž se štěně/pes dokáže plně soustředit na dění ve skupině i aktivně vnímat psovoda. Zde je několik obrázků z tréninků.

 

Typhoon Lištička (CCOC) - obhlídka neznámého objektu (trénink CCOC) Sniper Lištička (CCOC), 6 měsíců - trénink CCOC, neznámý objekt, foto Pavel Typhoon Lištička (CCOC) + Sniper Lištička (CCOC) - na tréninku CCOC, neznámý objekt (socializace, obedience) Revolver + Taser + Sniper Lištička (CCOC), foto Marie Dlouhá a Lištička (CCOC) Revolver Lištička (CCOC) (5 měsíců) při socializačním cvičení  V neznámém objektu - Sniper Lištička (CCOC) (3 měsíce), foto Martina Radová socializační trénink - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC - Zlatko Lištička (CCOC) výrazný socializační prvek - ohňostroj během nočního tréninku v rámci Malého Liščího dne socializační trénink CCOC - Yorica Lištička (CCOC) dvojnásobná Liščí vnučka Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) socializační trénink CCOC socializační trénink CCOC - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC s čertem :-) socializační trénink CCOC - Panenka Lištička (CCOC) dvojnásobná Liščí vnučka Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) Liščí den, Žižice 2011 - Black and white Lištička

 Vyhledávání

p1019882.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu