Socializační trénink

je nezbytnou součástí přípravy pracovních psů.

Probíhá i v rámci tréninkových Malých Liščích dnů v Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to v rozličných formách. Týká se štěňátek i dospělých psů. Zde je jen několik obrázků z tréninků, další ukázky najdete na webu CCOC.

 

socializační trénink - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC - Zlatko Lištička (CCOC) výrazný socializační prvek - ohňostroj během nočního tréninku v rámci  Malého Liščího dne socializační trénink CCOC - Yorica Lištička (CCOC) dvojnásobná Liščí vnučka Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) socializační trénink CCOC socializační trénink CCOC - Zeleznik Lištička (CCOC) socializační trénink CCOC s čertem :-) socializační trénink CCOC - Cumbia del Morlaco socializační trénink CCOC - Cumbia del Morlaco socializační trénink CCOC - Panenka Lištička (CCOC) Urhan Jake Lištička dvojnásobná Liščí vnučka Adelle Ku-Ma-Ku (CCOC) socializační trénink CCOC - Panenka Lištička (CCOC)Vyhledávání

p1019639.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.