Přípravka


Master Lištička (CCOC) (3,5 měsíce)
 
Celkově je péče o všechna štěňata odchovávaná v Lištičce důsledně vedena ve smyslu rozvíjení pracovních vloh, a to od nejútlejšího věku. Štěňata prochází motivačním tréninkem a v době odběru mají již vybudován kvalitní základ pro přivolání.

 

Zvlášť vybraná štěňata mohou dále cíleně trénovat v Přípravce. Štěňata zařazená do Přípravky jsou určená přednostně pro zájemce o pokračující práci se psem. Pomocí pozitivní motivace vedeme štěňata k osvojení základních dovedností, potřebných pro pozdější předpokládané nebo již známé využití psa.

 

Trénink od štěňat po dospělé - ukázky

 

Jde-li o trénink na zakázku, jsou štěňata směrována přesně k požadovanému účelu pozdějšího využití (rodinný hlídač, bodyguar, střežení objektů, pachové práce apod.). Na základu, takto vybudovaném v nejranějším věku, staví budoucí psovod dále výrazně snadněji.

 

Štěňata cvičící v Přípravce mohou být i volná, nabízená k rezervaci/prodeji. U jejich jmen pak naleznete tuto ikonku.

In training

 

Jsme nadšeni, pokud majitelé našich odchovů chtějí se psy pracovat, cvičit, sportovat. Důrazně však připomínáme, že nejen při výcviku je třeba důsledně zohlednit plemennou příslušnost (značnou specifičnost plemene) a individualitu daného jedince. Je třeba zároveň nastavit takové metody výcviku, aby psa trénink zajímal, bavil. Doporučujeme trénovat pod odborným dohledem (naše nabídka těchto služeb - LIŠTIČKA TRAINING). Zvláště trénink obran vyžaduje vedení zkušeným výcvikářem, s důkladnou znalostí plemene.

 

 

Čtěte také:

 

Cíl a styl chovu
Jaké jsou Lištičky

Výběr štěněte

7 zásad, když chci obranáře

Socializační trénink

Cvičíme Obedienci s kavkazským psem. 7 zásad pro úspěch.

Proč cvičit obranu

Cvičíme obrany s kavkazským psem. Proč nespěchat.

Proč cvičit Agility
Poradenské a tréninkové službyVyhledávání

1549369_637154513009957_1117806757_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu