Rychlé souhrnné informace

Podívejte se ve zkratce, co nabízíme a garantujeme, i na další základní informace, které by Vám mohly pomoci při vašem rozhodování, uvažujete-li o koupi štěněte od nás.

 

 
► Jsme specialisty v oboru, s padesátiletou kynologickou praxí a středoškolským a vysokoškolským chovatelským vzděláním. Disponujeme nejrozsáhlejšími chovatelsko-výcvikovými zkušenostmi s plemenem v ČR.
 
► Lištičky chrání domovy a majetek svých lidí více než čtyři desetiletí. Tradice zavazuje - na příjemné, solidní, pohotové a profesionální jednání se můžete u nás spolehnout.
 
► Poradíme kvalifikovaně již v začátku, se samotným výběrem štěněte - přesně "na míru" pro Vaše konkrétní podmínky.
 
► Nabízíme kvalitní štěňata různého věku (velmi omezeně i dospělé psy), v širším rozsahu prodejních cen.
 
► Štěňata jsou v době odběru plně aklimatizovaná na venkovní teploty daného období.

► Štěňata přijímají syrovou stravu - BARF, s doplňky převážně značky Canina (krmení vhodnou granulovanou stravou u vás je samozřejmě možné, doporučujeme však jako součást aklimatizace minimálně týdenní následné pokračování v BARFu).

► Štěňata odcházejí do nových domovů řádně odčervená a očkovaná vzhledem ke konkrétnímu věku, vždy ve výborné psychické i fyzické kondici.
 
► Odchov štěňat je veden na úrovni nejvyšší kvality, s maximálním důrazem na fyzické potřeby štěňat a rozvoj jejich psychiky, nejlepší povahové rysy jednotlivých štěňat jsou podchyceny a rozvíjeny.
 
► Odstavená štěňata tráví také čas v cíleně sestavených smečkách, pod výchovným vlivem speciálně vybraných, povahově vynikajících dospělých jedinců, od kterých přejímají ideální vzorce správného "kavkazího" chování k lidem vlastním i cizím, ke psům všech věkových kategorií, k vlastnímu teritoriu i k okolí.
 
► Štěňatům a psům se věnujeme nepřetržitě. Štěňata jsou výborně socializovaná, zvyklá i na malé děti a na kočky.
 
► Všechna štěňata prochází motivačním tréninkem a v době odběru mají již vybudován kvalitní základ pro přivolání.
 
► Na Vaše přání lze štěně zapojit do specifického tréninku, připravujícího vybraná štěňata zvýšenou měrou pro budoucí pracovní/sportovní využití - Přípravka.
 
► Zvolené štěně lze odebrat i ve vyšším věku.
 
► Na přání objednavatele je v průběhu času možná změna převodu rezervace z vybraného štěněte na jiné, dosud nezadané štěně (i v rámci různých vrhů), a to až do doby přímého odběru štěněte.
 
► Možnost odvozu vybraného štěněte až k Vám.
 
► V řádné kupní smlouvě je zakotvena ojedinělá, nadstandardní garance zdraví a kvalit. Vaše data, která obsahuje smlouva, jsou důvěrná a nejsou poskytována třetím stranám.
 
► U starších štěňat je možné provést předběžné orientační vyšetření na dysplazii kyčelních i loketních kloubů.
 
► Na přání zajistíme komplexní veterinární vyšetření zdravotního stavu vybraného štěněte.
 
► Chováme pouze na jedincích perfektního pohybu, skutečného zdraví, výborných pracovních vlastností, typického a funkčního exteriéru. Ke krytí používáme pouze vlastní plemeníky, tedy psy, které detailně známe. Chovné páry sestavujeme cíleně, současně praktikujeme pouze přirozené krytí. 
 
► Disponujeme moderním chovatelským areálem, zasazeným v čistém přírodním prostředí, s rozsáhlými plochami výběhů.
 
► Exportujeme do celého světa. Zajišťujeme leteckou dopravu, výhradně prostřednictvím firmy specializované na mezinárodní přepravu zvířat, která je členem prestižní asociace přepravců zvířat IPATA. Poskytuje kompletní přepravní servis, pouze si štěně vyzvednete na Vámi zvoleném letišti.
 
► Pro naše odchovy je vypsána celoroční soutěž s mnohaletou tradicí - NEJ Lištička.
 
► Zveme na intenzivní specializované tréninky a soutěže v pracovních a sportovních disciplínách - Liščí dny, organizované zprvu naší stanicí a od roku 2013 Czech Caucasian Ovcharka Clubem K9 (CCOC), z.s.
 
 

► Jsme plátci DPH.

 

 

Máte-li zájem o další podrobnosti, doporučujeme navšívit především články:

 

Lištička - od začátků po současnost

Cíl a styl chovu

Prodejní ceny štěňat, rezervace a související pojmy

Garance a servis
Rychlý průvodce prodejní nabídkou

 Vyhledávání

p1016464.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu